Ανταλλάσσω Zευγαρωστρα με κοκκινη καναρα περσινη η φετινη

Συζήτηση με θέμα Zευγαρωστρα με κοκκινη καναρα περσινη η φετινη, που ξεκίνησε από voutsigoutsi, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 8 Ιουν 2009.

1. voutsigoutsi

voutsigoutsi PB New Member

Ανταλλασω ζευγαρωστρα 2 μηνων παλια με χωρισμα και ολα της τα αξεσουαρ με κοκκινη καναρα περσινη η φετινη. Ο λογος ειναι οτι θα παρω τριοροφη και εχω πηξει στα κλουβια!:)

2. voutsigoutsi

Λοιπον η προσφορα εγινε διπλη! Ανταλλαγη μιας καινουργιας ζευγαρωστρας κι ενος ακομα μονου κλουβιου για μια μονο καναρα κοκκινη περσινη η φετινη! Ειμαι Αθηνα .Προλαβετεεεε!

3. voutsigoutsi

Νεα φρεσκια προσφορα! 2 καινουργιες ζευγαρωστρες με χωρισμα μια πρασινη,μια μωβ 2 μηνων παλιες αξιας 55-60 ευρω για τον τυχερο που θα μου δωσει μια μονο υγιη περσινη η φετινη καναρα! Ακομα καθεστε???

4. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Kανε λιγο υπομονη.Αυτη την περιοδο δυσκολα θα βρεις γιατι οι περισσοτεροι συντηρουν και "βαφουν"¨τα φετινα μικρα τους.Τον Σεπτεμβριο βαζουν πολλοι αγγελιες οτι χαριζουν καναρινακια.

5. Serinia

Serinia PB New Member

Φωτη ο Νικολας εχει πολλα κλουβια και υποθετω περιορισμενο χωρο και γι αυτο ανταλλασει τα κλουβια με καποια καναρα.

Νικολα αν δεν βρεις κατι σε αυτο που ψαχνεις και θες ακομα να ανταλλαξεις τα κλουβια με καποια θηλυκια , εχω να σου προτεινω μια περσινη Λευκη Γκρι Σκουφατη που εχω .Σου δειχνω και φωτο τηςνα εχεις μια αποψη.

Φιλικα Καιτη

Συνημμένα Αρχεία:

6. voutsigoutsi

Ηθελα να ευχαριστήσω την φίλη Καίτη για την πανέμορφη κανάρα που μου έδωσε δεχόμενη σαν ανταλλαγή για κάτι αγαπημένο της ,κάτι άψυχο όπως μια ζευγαρώστρα. Να σαι καλά Καίτη ευχαριστώ για τον κόπο και τις πολύτιμες συμβουλές. Θα την φροντίζω όσο καλύτερα μπορώ...

7. Serinia

Serinia PB New Member

Να εισαι καλα Νικολα , και ευχομαι να δεις πανεμορφα μικρα διπλα στο ζευγαρακι σου.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...