Παρουσίαση To καινούριο μου άσπρο καναρινακι

Συζήτηση με θέμα To καινούριο μου άσπρο καναρινακι, που ξεκίνησε από dani, στο Forum 'Γενικά για Καναρίνια' του PetBirds, 16 Ιαν 2009.

1. dani

dani PB New Member

Να τη, τo καινούριο μου άσπρο καναρινακι

Συνημμένα Αρχεία:

• white1.jpg
      white1.jpg
      File size:
      103 KB
      Προβολές:
      75
    • white2.jpg
      white2.jpg
      File size:
      103,2 KB
      Προβολές:
      79
    • white3.jpg
      white3.jpg
      File size:
      96,9 KB
      Προβολές:
      87
  2. dani

dani PB New Member

:)Μου τη χαρισαν σημερα κ ειμαι πολυ χαρουμενη που εχω ενα τοσο ομορφο καναρινακι. Το ονομα της ειναι Λολα!

3. Πολύ όμορφο το καναρινάκι σου Ντάνι μου αλλά θα μου επιτρέψεις να σου πω κάτι;
    Κακώς το άφησες να βγει από το κλουβί από την πρώτη κιόλας μέρα. Είναι η πρώτη του μέρα σε ένα καινούριο περιβάλλον και σίγουρα θα είναι στρεσαρισμένο και πιστεύω ότι θα το στρέσαρες λιγάκι παραπάνω μιας και το έβγαλες από την πρώτη μέρα και δεν ξέρει καλά τον χώρο.

Άποψή μου πάντα, χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω!

4. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Να σου ζήσει! Μοιαζει με χιονονιφάδα!Φρόντισε λίγο τα ποδαράκια της και φυσικά μην ξεχάσεις να τηρήσεις την καραντίνα!

Ξερω οτι είσαι ενθουσιασμένη με τον ερχομό της αλλά μην την βαλει αμεσως μαζί με τα υπόλοιπα. Αλήθεια πως ξέρεις οτι είναι θηλυκό?? Τι γραφει το δαχτυλίδι της??

5. dani

dani PB New Member

:)αυτος που μου τ χαρισε μου ειπε οτι ειναι θηλυκο.

6. Πολυ ομορφο, να σου ζησει!

7. πολυ ομορφο να σου ζήσει!

8. Να σου ζησει Dani

9. Magdalena1

Magdalena1 PB New Member

.Καλως το δέχτηκες το μικρό σου, να σου ζήσει!:D

10. kimi

kimi PB New Member

Nα σου ζησει! Ειναι πανεμορφο, εγω το ειδα απο κοντα κ το πηρα κ στο χερι μου. :)

11. Ωραίο το άσπρο θηλυκό σου. Βρες του κι έναν ωραίο κίτρινο αρσενικό γιατί η περίοδος ζευγαρώματος πλησιάζει.

12. Όμορφο, ήρεμο & έξυπνο κουκλάκι, (έτσι όπως κυττάζει το φακό - μηχανή, δεν του ξεφεύγει τίποτα!). Καλορίζικο, να σου ζήσει!

13. LEFFF

LEFFF PB New Member

Σιγουρα ξυπνισες διαφορετικα σημερα με την ωραια σου καναρινιτσα. Λοιπον καλημερα σου. Να εισαι γερη και να το χαιρεσε

14. 8520

8520 PB New Member

πανέμορφη ! να σου ζήσει!

15. Κούκλα είναι! Να σου ζήσει η χιονάτη Λόλα!:p

16. Καλως το δέχτηκες,Ειναι πανεμορφο.

17. LEFFF

LEFFF PB New Member

να εισαι καλα!Ευχαριστω;))

Μοιραστείτε

Φόρτωση...