Παρουσίαση Tο πρώτο μου καναρινι για το 2009

Συζήτηση με θέμα Tο πρώτο μου καναρινι για το 2009, που ξεκίνησε από 8520, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 26 Ιαν 2009.

1. 8520

8520 PB New Member

Tο πρώτο μου καναρινι για το 2009

Συνημμένα Αρχεία:

2. stefanos2007

stefanos2007 PB New Member

Να σου ζήσει με το καλό και τα υπόλοιπα.

3. katerinaa

katerinaa PB New Member

Να σου ζησει! :) Οταν βλεπω πουλακια μιας μερας νιωθω ενα περιεργο συναισθημα!Ειναι τοσο μικρα και ευθραυστα!

4. Serinia

Serinia PB New Member

Δημητρη να σου ζησει του πουλακι και με το καλο και τα υπολοιπα.Αλλα καλε μου εχω μια ερωτηση.Συγνωμη κι ολας αλλα ποσο καιρο εχεις να καθαρισεις καλε μου αυτο το κλουβι?Δεν σου μυριζει?Πως αντεχεις να βλεπεις τα πουλια σου να ζουν ετσι?
    Συγνωμη ξανα .

5. PETM2387

PETM2387 PB New Member

Nα σου ζήσει να πάνε όλα δεξιά !

6. larys

larys PB Member

Να σου ζήσει φίλος
    Με το καλό και τα άλλα:)

7. Magdalena1

Magdalena1 PB New Member

Να σου ζήσει το μωρούλι και γρήγορα και τ΄άλλα πουλάκια:p

8. Πόπη Μπού

Πόπη Μπού PB New Member

νομιζω πως αυτη σου την ερωτηση μπορουσες να την κανεις μεσω pm η στο προφιλ του φιλου μας!Δεν νομιζεις???και με ποιο συμπαθητικο τροπο ,καλη μου!

φιλε μου με το καλο και στο κλαρακι!

9. TEOG

TEOG PB New Member

να σου ζησουν με το καλο να τα βγον κ τα αλλα

10. 8520

8520 PB New Member

έχεις απόλυτο δίκαιο για την καθαριότητα . αλλά όταν γεννάνε δεν τα πειράζω γιατί φοβάμαι μήπως το θηλυκό παρατήσει τα αυγά. οπότε όπως καταλαβαίνεις έχουν να καθαριστούν 15 μέρες.

11. 8520

8520 PB New Member

σήμερα, δεν ξέρω γιατί ,άλλα το ζευγάρι μάλωνε έτσι αναγκάστηκα πρωί πρωί να τα χωρίσω. και καθώς άλλαζα κλουβί τον αρσενικό είδα και το δεύτερο πουλάκι ,όμως δεν πρόλαβα να τραβήξω φωτογραφία .

12. 8520

8520 PB New Member

Μοιραστείτε

Φόρτωση...