Παρουσίαση Saffron η κριτικός τέχνης

Συζήτηση με θέμα Saffron η κριτικός τέχνης, που ξεκίνησε από jamieo, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 24 Οκτ 2008.

1. jamieo

jamieo PB Member

Κάθε νύχτα, θα πρέπει να συνοδεύει Saffron γύρω από το σπίτι. Της αρέσει να εξετάσουμε τα πάντα και να κάνει παρατηρήσεις. Νομίζω ότι θέλει να είναι ένας κριτικός τέχνης. Δες αν μπορείτε να προσδιορίσετε το αγαπημένο του. :D

2. jamieo

jamieo PB Member

Το βίντεο είναι μεταποίηση ... Αθήνα ώρα 04:22, ώρα 20:22 Memphis

3. jamieo

jamieo PB Member

Εδώ είναι ένα ακόμη βίντεο του Saffron. Η γροθιά κλιπ της δείξω όπως ένα μωρό.

4. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Χαχαχαχαχα! :D Ο κριτικος τεχνης ειναι φανταστικο βιντεο! Νομιζω πως διαλεξε το τελευταιο! :)

5. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

poly ωραιο βιντεοεξεταζει και τη πιοτητα του υλικου:D...ο ηχος που κανει με το ραμφος ειναι τι βαθμολογια περνει ο καθε πινακας?νομιζω πως του αρεσε ο δευτερος...

6. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Νομίζω ότι είναι πολύ αυστηρός κριτής

7. MyriamK

MyriamK PB New Member PBCP Contributor

Στον τελευταίο πίνακα κατάλαβε ότι πρόκειται για θάλασσα/ νερό και γι 'αυτο αναπουπουλιάστηκε; Ή έτσι μου φάνηκε..
    Εκπληκτικός κριτικός τέχνης..Και καθόλου επιεικής

8. Sissy

Sissy PB Senior Member

Καταπληκτικο βιντεακι και με πολυ πετυχημενο τιτλο θεματος, Jamie!η Saffron κανει επαγγελματικα την δουλεια τηςειναι σοβαρη, αυστηρη, με αποψη και γνωση...πιστευω οτι της αρεσει ο δευτερος πινακας;)

9. anatoly

anatoly PB Member

Πολυ ωραιο βιντεο!
    Εχει παρει σοβαρα το ρολο της!:D
    Κ εγω νομιζω ο 2ος πινακας της αρεσε!:)

10. jamieo

jamieo PB Member

:D
    Νομίζω ότι έκανε το καταλαβαίνω το τελευταίο να είναι μια ζωγραφική της θάλασσας. Ίσως πιστεύει ότι είναι πολύ κρύο έξω να πηγαίνουν προς τη θάλασσα, τον Οκτώβριο.

11. jamieo

jamieo PB Member

Απόψε Saffron απολαμβάνουν το αγαπημένο του χόμπι. Είναι δύσκολο να γνωρίζουμε ποια είναι η αγαπημένη. Νομίζω ότι αγαπά την τέχνη. :D

I αποσπασμένων σε αυτό Αθήνα 03:00 ώρα, 19:00 ώρα Memphis. Μπορεί να υπάρχει μια μικρή καθυστέρηση πριν να είναι έτοιμο.

12. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Jamie το επόμενο στάδιο είναι να πάρει πινέλο και να ζωγραφίσει.:D

13. jamieo

jamieo PB Member

ΑΛΗΘΕΙΑ! Φοβάμαι για το τι θα ήταν το σπίτι μου μοιάζουν, αν το έκανε

14. melagio80

melagio80 PB Member

Νομιζω οτι της αρεσε το δευτερο!

15. StaVr0sSs

StaVr0sSs PB New Member

Πολυ ωραιο βιντεακι jamie...
    Και πιστευω οτι ο δευτρος πινακας στο 1ο βιντεο της αρεσε περισσοτερο απο ολα...:)

16. dimitra_1980

dimitra_1980 PB New Member

Χα χα ! Πλάκα έχει! Εμένα μου φαίνεται πως ζηλεύει την καριέρα του Γούντυ του τρυποκάρυδου!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...