PAOKI Junior!!!

Συζήτηση με θέμα PAOKI Junior!!!, που ξεκίνησε από georgekouk, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 7 Σεπ 2007.

1. georgekouk

georgekouk PB New Member

Καλημέρα σε όλο το site.
    Σήμερα το πρωί και στις 09.30, γεννήθηκε 3.250, ή κάτι παραπάνω το paokaki.
    Δημήτρη να σου ζήσει και όλες οι ευχές του κόσμου μαζί σας, (και στους 3 σας).
    Φίλε πέρασε σε άλλο επίπεδο -κατά, το πίστα στα ηλεκτρονικά - η ζωή σας, τώρα με τον ερχομό του μικρού. Θα δείς πώς παρόλο το καινούργιο και τις αλλαγές που θα υπάρξουν στη ζωή σας,...αυτό δεν μειώνει με τίποτα την χαρά και την ευτυχία σας.
    Τώρα γίνατε ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!

2. yannisleros

yannisleros Banned

ΕΛΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΑΟΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑ ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΧΙΧΙΧ

3. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Φιλαρακι!Να σου ζησει ο παιδαρος........Να ειστε παντα καλα..να τον καμαρωνετε!Και μην ξεχνας το..κερασμα...(ειπαμε διπλο)!:D...:D

4. sennacostas

sennacostas PB New Member

Δημητρη φιλε μου να σας ζησει και παντα τετοια! Να τον δεις τον απιδαρο οπως επιθυμεις!
    Αντε και το πρωταθλημα!

5. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Βλέπω πως ο πελαγρός ηταν συνεπής στο ραντεβού του!

Μήτσο να σας ζήσει με υγεία, ευημερια και προπαντώς με οικογενειακη ευτυχια!:)
    Σας ευχομαι ,σαν "συναδελφοι" πλεον ,να οπλιστειτε με υπομονη , και να εχετε ηρεμια, σταθεροτητα, ενωτητα και οσα εφοδια χρειαζονται για να ανταποκριθειτε με επιτυχια στον δυσκολο γονεικο ρολο που σας ανατεθηκε! καλη δύναμη και για ό,τι χρειαστειτε.....;).....ξερεις.....

6. niktaoys

niktaoys PB New Member

Φίλε Δημήτρη να χαίρεσαι τον ΠΑΙΔΑΡΟ! Φαντάσου να γίνει κι αυτός λάτρης των πουλιών ε! :D Άντε και μόλις μεγαλώσει λίγο να τον δούμε κιόλας!

7. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

--Να σου ζήσει Δημήτρη ,με υγεία και τύχη.!

8. original9

original9 PB New Member

Na sou zisei file kai na einai gero kai dunato:D

9. epo

epo PB New Member

:Dνα σου ζησει φιλε!
    παντα υγιεστατο κ τυχερο!

10. muthos

muthos PB New Member

Να σου ζησει φιλε μου Δημητρη ο πεδαρος σου ευχομαι να τον δεις οπως των εχεις ονειρευτει και να ειναι παντα υγειης

11. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Δημήτρη να το χαίρεστε, να είναι γερό και να το δείτε όπως επιθυμείτε. Άντε και με το καλό να έρθει και το επόμενο. :)

12. fersis

fersis PB New Member

Να σας ζισει το παοκακι

13. dimitris

dimitris PB New Member

να σου ζηση δημητρη οτι καλητερο ,να το χαιρεσαι και παντα να εισαι εσυ καλα για να ειναι και η οικογενια σου.

14. paoki72

paoki72 PB New Member

Φιλαράκια μου καλά να σας ευχαριστήσω για τις ευχές.Πράγματι σήμερα το πρωι γεννήθηκε ο γιος μου ο οποίος είναι δόξα τω Θεώ πολύ καλά.Η χαρά μου είναι βέβαια απερίγραπτη,αλλα όταν άνοιξα τον υπολογιστή και είδα τις ευχές σας, η χαρά μου έγινε διπλή.Ξέρω οτι αυτές οι ευχές είναι βγαλμένες μέσα απο την ψυχή σας και με κάνει ευτυχισμένο που γνώρισα Ανθρώπους σαν και σας.Ενα μεγάλο ευχαριστώ ίσως είναι λίγο αλλά είναι μέσα απο την καρδιά μου.Για τους Θεσσαλονικεις θα είμαστε στο Γενεσις μεχρι την τρίτη,οποιοι θέλουν μπορουν να ερθουν.θα χαρω πολυ:D

15. dimitris

dimitris PB New Member

δημητρη δεν ειπες και το καλο .
    οταν παναι καπου επισκεψη δεν πανε με αδεια χερια ,
    οποταν παρτε κανα δωρακι και πηγενται,και οικονομηκη βοηθεια δεν θα πουμε οχι ,γεννητουρια εχουμε ειναι και αγορακη.

16. dkard

dkard PB New Member

Η γέννηση ενός παιδιού αλλάξει ευχάριστα το τοπιό.
    Πολλές ευχές για όλη την οικογένειά σας και πάνω από όλα υγεία.
    Τα υπόλοιπα βρίσκονται εύκολα ή δύσκολα.

17. kavalierost

kavalierost PB New Member

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΦΙΛΕ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.
    Η ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΠΑΙΔΙΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΑ.
    ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...