Παρουσίαση O Πάρης 5 videos

Συζήτηση με θέμα O Πάρης 5 videos, που ξεκίνησε από Parrotsmile, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 4 Μαϊ 2008.

1. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Βιντεο του Πάρη

2. Ryu

Ryu PB New Member

πολυ ωραιος ο κουκλος σου!

3. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Ειναι τελειος! :D Υπεροχος! και πανω απ'ολα φαινεται πολυ ευτυχισμενος! μου αρεσε παρα πολυ το διχτυ που εχεις οπως και το σταντ του! :)

4. Να σου ζήσει πολύ όμορφο πουλί.

5. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

Με αυτά τα βιντεάκια μου απόδειξες πλέον οτι η λαχτάρα σου να αποκτήσεις έναν παπαγάλο δεν ήταν τυχαία! Μπράβο σου Κώστα.

Φιλικά

6. Anemos84

Anemos84 Banned

Φοβερός είναι! Να τον χαίρεσαι Κώστα!

7. MyriamK

MyriamK PB New Member PBCP Contributor

Άψογος και πανέμορφος Κώστα!Συγχαρητήρια για τον κούκλο..:)

8. Χριστιάνα

Χριστιάνα PB New Member

Μα ειναι φανταστικός και πανέξυπνος. Μονο που κάποιες φορές νομίζει πως είναι ...πάπια και κάποιες... σκύλος (εκει που προσπαθέι να δαγκώσει την καμερα). χαχαχα. Να σου ζήσει!

9. Φοίβος

πολυ καλο το βιντεακι και αστειος ο παπαγαλος!:D

αλλα σοβαρα εγω δεν βαζω πιστολακι ποτε στο Φοιβο... πιστευω πως η μεγαλη θερμοτητα που βγαζει δεν κανει καλο στο φτερωμα... μπορει να του χαλασει τη ζωντανια και τη γυαλαδα... τον αφηνω παντα να στεγνωσει μονος του μεσα σε κλειστο δωματιο... ;)

10. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Εδώ βλέπεται το σπίτι του Πάρη το stand που έφτιαξε ένας φίλος ξυλουργός,το δίχτυ για να σκαρφαλώνει που έφτιαξα εγώ επίσης.Το μικρό κλουβί είναι το κλουβί ύπνου που το έχω στο δωμάτιό μου λόγω του ότι έχω ένα ενιαίο χώρο και κοιμάμαι αργά συνήθως.Το μικρό πλαστικό είναι το κλουβί μεταφοράς του.

Συνημμένα Αρχεία:

11. Φοίβος

ειναι υπεροχα ολα τα πραγματα που του εχεις ! Μπραβο σου! Σιγουρα περναει τελεια! :D

μου αρεσε παρα πολυ το σταντ και το ειχα κι εγω στο μυαλο μου, υπαρχει σε πολλα sites... πολυ ωραια ιδεα!

12. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Ναί με έχει βολέψει πολύ αυτό το stand.Τώρα που καλοκαιριάζει θα τον έχω στο μπαλκόνι σε αυτό.Και δεν κόστισε τίποτα.Το ξύλο είναι ευκάλυπτος.

13. Sissy

Sissy PB Senior Member

Μπραβο Κωνσταντινε,πολυ καλοφροντισμενο εχεις τον Παρη σου!:)
    Να τον χαιρεσαι!

14. Wind-sa

Wind-sa PB Member

Poli omorfos o Paris! Ton exeis san Vasilia! :) Bravo Kosta!
    Vlepo ta ftera tou einai ligo kai poli orea komena... Omos den fovase na ton vgazeis ekso sto mpalkoni?! Den tha petaksi?

15. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Στο μπαλκόνι είναι πάντα επί την επίβλεψή μου.Είναι αρκετά φαρδύ αλλά πάντα τον έχω προς τον τοίχο και εγώ προς τα κάγκελα, γιατί μπορεί κάτι, ένας θόρυβος ,να τον τρομάξει και πέσει.Δεν πετά αλλά μπορεί να κάνει χαμηλές πτήσεις κανά δυό μέτρα.

16. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

μα τι αλλο να ζητησει ενας παπαγάλος???πιστευω οτι εισαι αψογος!μπραβο σου και απο μένα.
    κατι ερωτησουλες τωρα,λες οοτι δεν πεταει,τουχεις κοψει τα φτερα γιατι δε φαινεται.ουτε μεσα στο σπιτι πεταει??
    στο σταντ στη βαση το ξύλο πως τοχει στερεωσει στη βαση??αμα μπορουσεσ καμια φοτο απο κατω απο το σταντ θα ηταν καλα γιατι θελω να φτιαξω και εγω κατι αναλογο.

17. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Kαλημέρα κα ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Ναί ο Πάρης έχει ψαλιδισμένα φτερά.Ο εκτροφέας που τον πήρα τα έκοψε.Έχει ψαλιδισμένα κάποια φτερά πτήσης για να μη μου φύγει.Όχι ούτε μέσα πετάει.Μόνο φτερούγισμα μικρό κανά δύο μέτρα κάνει χαμηλά,δηλαδή από το stand του στο πάτωμα.Τώρα αυτό θέλει συζήτηση και πολλοί δεν συμφωνούν να μην πετάνε τα πουλιά.Και εγώ πολλές φορές νιώθω άσχημα.Τώρα για το stand κάποια στιγμή θα βγάλω φωτο να το δεις.

18. ειναι κουκλος να τον χαιρεσαι. αφου τον φροντιζεις τοσο καλα μηπως να σκεφτοσουν να του παρεις και μια θυληκια παρεουλα?

19. ΛΙΤΣΑ

ΛΙΤΣΑ PB New Member

Μπράβο σου! Είναι όλα τέλεια. Ειδικά η ιδέα με το δέντρο με ενθουσίασε και μάλλον θα την αντιγράψω. Με την άδειά σου φυσικά

Μοιραστείτε

Φόρτωση...