Ανταλλάσσω Kαναρίνια για ανταλλαγή

Συζήτηση με θέμα Kαναρίνια για ανταλλαγή, που ξεκίνησε από sakis276, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 21 Μαρ 2016.

1. sakis276

sakis276 PB New Member

Καλησπερα σας.Εχω 3 διαθεσιμα καναρινια για ανταλλαγη.1 αρσενικο (σκουρο πρασινοκιτρινο) και 2 θυλυκα(λαδο κιτρινο και κιτρινο με καφε).Ενδιαφερομαι μονο για θυλυκα καναρινια.Περιοχη Θεσσαλονικη.Ευχαριστω!

2. Myra

Myra PB Moderator Staff Member

Αν θελεις μπορεις να βαλεις και φωτογραφιες! Σιγουρα θα εκτιμηθει απο τους ενδιαφερομενους!

3. sakis276

sakis276 PB New Member

Επανερχομαι για τις φωτο που μου ζητησατε.Οριστε και τα πουλακια!
    ΥΓ: Εβγαλα ωραιες φωτο αλλα δεν μου τις ανεβαζε γιατι μου εβγαζε σφαλμα οτι ειναι πολυ μεγαλες κι ετσι τις εκοψα και θολωσαν λιγο.
    ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Υπαρχει περιπτωση το 1 θυλυκο(κιτρινο-καφε) να δωθει σε ανταλλαγη εκτος φορουμ.

Συνημμένα Αρχεία:

4. sakis276

sakis276 PB New Member

Παιδια καλησπερα.Επανερχομαι για να επισημανω οτι το ενα θηλυκο(το λαδοπρασινο) δωθηκε σε ανταλλαγη εκτος φορουμ.Αρα διαθεσιμα παραμενουν τα αλλα 2.

5. sakis276

sakis276 PB New Member

Καλησπερα και παλι.Επανερχομαι για να επισημανω οτι δωθηκε και το αλλο θηλυκο σε ανταλλαγη εκτος φορουμ.Επομενως διαθεσιμος μονο ο αρσενικος.Ευχαριστω!

6. με τι τα ανταλλασεις; ΓΙνεται να πωληθει ο αρσενικος σε καλη τιμη γιατι ενδιαφερομαι αν ναι στειλε πμ

7. Μονο με θηλικα καναρινια το λεει απο πανω

Μοιραστείτε

Φόρτωση...