Πρόσφατα

Glosters

Georgina

Honored Member
PBCP Contributor
Μια μανία που την έχουν όμως οι Γαλλοι με τις μεταμφιέσεις! Γιατι φορεσε περουκινι στα πουλάκια???:D

Το θηλυκό Νοριτσ μοιάζει με πασχαλινό κοτοπουλάκι! Το πουλι και το παπί! ( σας θυμισα κάτι)???

Πολύ όμορφα έιναι όλα! Να του ζησουν!

...και μην μας βάλετε άλλα γιατι...ζηλευουμεεεεεεεεεεεεεεεεε...:D και δεν κανει χρονιάρες μέρες...

Ειδα πριν 2 εβδομαδες σε πετ σοπ νοργουιτς...ηταν τεραστια και τα πουλουσε 150 ευρω το ενα...τοσο πολυ?:eek:

Pigaki

PB New Member
Γιατι φορεσε περουκινι στα πουλάκια???

...και μην μας βάλετε άλλα γιατι...ζηλευουμεεεεεεεεεεεεεεεεε...:D και δεν κανει χρονιάρες μέρες...
μα πειτε μου που χτενιζονται, σε πιο κομμωτηριο, να παω κι εγω τα δικα μου!:D
Εχω τρελλαθει, ειναι υπεροχα!
Ωραιο κ το norwich, αλλα οχι σαν τον Admirall μας, ε Σισσυ??:rolleyes:

Georgina

Honored Member
PBCP Contributor
Κατερίνα μου γιατι σου κάνει εντύπωση??? Αφού ειναι διπλάσια σε όγκο από τα άλλα έχουν και την διπλάσια τιμή!:eek: Φαινεται πως τα πουλάνε με τα...γραμμαρια!:D

Ασχετο απο το κυρίως θέμα αλλά οι μαγαζάτορες εχουνε ξεφύγει τελέιως...μέσα σε 2 μήνες οι τιμές στα πουλιά και στα φάρμακα σε καποια μαγαζιά έχουν ανέβει κατα 50%...Ελεος δηλαδή...

Κατερίνα μου γιατι σου κάνει εντύπωση??? Αφού ειναι διπλάσια σε όγκο από τα άλλα έχουν και την διπλάσια τιμή!:eek: Φαινεται πως τα πουλάνε με τα...γραμμαρια!:D

Ασχετο απο το κυρίως θέμα αλλά οι μαγαζάτορες εχουνε ξεφύγει τελέιως...μέσα σε 2 μήνες οι τιμές στα πουλιά και στα φάρμακα σε καποια μαγαζιά έχουν ανέβει κατα 50%...Ελεος δηλαδή...
Η αύξηση της τιμής του πετρελαίου φταίει:D

Top Bottom