Παρουσίαση Dewey

Συζήτηση με θέμα Dewey, που ξεκίνησε από jamieo, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 23 Δεκ 2008.

1. jamieo

jamieo PB Member

Ήταν μια, ενώ από τότε που έκανε το βίντεο του Ντιούι. Έκανα αυτό απόψε. Ελπίζω να το απολαύσετε. Αν ακούσετε προσεκτικά, μπορείτε να μου είπε "μωρό" στα ισπανικά (BeBé). Λέει ότι μου όλη την ώρα. Μπορείτε, επίσης, άκουσα να κάνει ένα πολύ υψηλό ήχο. Αυτός είναι ο θόρυβος που κάνει όταν θέλει προσοχή. Όταν ο ήχος που κάνει, αυτός θέλει να παίξει μαζί του.

O Γαλήνο αρχίζει να πετούν. Αυτό προκαλεί όλα τα πτηνά για να διεγερθούν.

Αν ακούσω πολύ προσεκτικά, μπορείτε να ακούσετε ένα από τα chihuahuas howling. Μερικές φορές του αρέσει να "τραγουδήσουν" με τα πτηνά.

2. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Jamie αυτό το βίντεο είναι το καλύτερο του Dewey να ζητά χάδια.

3. theo40gr

theo40gr PB New Member

φοβερο..πολυ χαδιαρικο

4. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Jamie o Dewey ειναι πανεμορφος! :) Μου αρεσει που ανοιγει και τα φτερα του απο την ευχαριστηση του, οταν τον χαιδευες. :D

5. mariah

mariah PB Member

Πανεμορφα τα πουλια σου αλλα και το bird room!Να τα χαιρεσαι!:)

6. StaVr0sSs

StaVr0sSs PB New Member

Πανεμορφος ο Dewey... !

7. jamieo

jamieo PB Member

Ευχαριστώ όλους! 18 Ιανουαρίου είναι η 1 Επέτειος της Dewey, όταν ήρθε να ζήσει μαζί μου. Τον βρήκα σε μια μικρή πόλη 5 ώρες από το σπίτι μου. Το βράδυ πριν υπήρχαν πολλά χιόνια σε αυτόν τον τομέα επίσης. Γι 'αυτό ήταν νευρικό σχετικά με την οδήγηση. Ωστόσο, είχα υποσχεθεί ότι θα του δώσει ένα νέο σπίτι.

Φαίνεται σαν να έχει ζήσει μαζί μου για πάντα, όμως.

8. Sissy

Sissy PB Senior Member

;))Σ'αγαπαει Jamie!Κουκλος ειναι ο Dewey!

9. miltosbitoulis2

miltosbitoulis2 PB New Member

Πάρα πολύ όμορφα όλα τους... Περιμένουμε τώρα και βίντεο με όλο το birdroom...:D

10. jamieo

jamieo PB Member

Αυτό είναι ένα βίντεο από 1 χρόνο πριν. Δείχνει πουλί μου δωμάτιο εκείνη την εποχή. Θα μετά μερικές φωτογραφίες νεότερα σύντομα. ευχαριστώ!

11. miltosbitoulis2

miltosbitoulis2 PB New Member

:eek:Απλά καταπληκτικό... Πολύ φωτεινό και καθαρό. Συγχαρητήρια. Έχεις και υπέροχη θέα...;))

12. jamieo

jamieo PB Member

Ευχαριστώ! Τα πουλιά απολαμβάνουν το δωμάτιο. Θα απολαύσετε πραγματικά αναζητώντας τα παράθυρα.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...