Παρουσίαση Dewey ήταν πολύ χαρούμενος που βλέπω εγώ σήμερα

Συζήτηση με θέμα Dewey ήταν πολύ χαρούμενος που βλέπω εγώ σήμερα, που ξεκίνησε από jamieo, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 25 Ιουλ 2008.

1. jamieo

jamieo PB Member

Dewey ήταν πολύ χαρούμενος που βλέπω εγώ σήμερα. Όταν ένα Duyvenbode της Lory είναι ενθουσιασμένοι, που εξαπλώνεται φτερά του για να εμφανίσετε τα λαμπερά κίτρινα φτερά. Επίσης screeches να δείξει την έξαψη. Κάνει αυτό το πιο ημέρες όταν θα φθάσουμε στο σπίτι από τη δουλειά μου.

Συνημμένα Αρχεία:

2. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Jamie είναι πανέμορφες οι χρωματισμοί του και λαμπεροί.Ίσως απο τους πιο όμορφους που έχω δεί. Δώσε σε αυτόν screeches από μένα.

3. jamieo

jamieo PB Member

Θα το κάνω αυτό. Όταν ανοίγει τα φτερά όπως και φαίνεται ότι θέλει να μου δώσουν μια μεγάλη αγκαλιά. Το ίδιο τρόπο σας χαιρετώ τιμηθεί μια φίλη.

4. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Jamie ειναι τελειος! :):D Πανεμορφο πουλι! :)

5. jamieo

jamieo PB Member

Ευχαριστώ! :D

6. jamieo

jamieo PB Member

Dewey έχει πραγματική χαρά στη ζωή μου. Χρειάστηκαν αρκετές ημέρες (ενίοτε αρκετούς μήνες) για τις περισσότερες από τις άλλες μου parrots να είναι φιλική μαζί μου. Ωστόσο, Dewey έγινε φίλος μου αμέσως. Η νύχτα πήρα το σπίτι του ότι ήθελε να κάθονται στην ωμοπλάτη μου και επιτρέψτε μου αυτόν ζωοτροφών φέτες των μήλων. Είμαι πολύ χαρούμενος που τον έφεραν σπίτι μαζί μου.

7. marie

marie PB New Member

να τον χαιρεσαι!ειναι κουκλι!τα φτερα του ειναι ολα τα λεφτα:)

8. redbird

redbird PB New Member

Τι όμορφο που είναι.Τέλεια χρωματα!

9. skopos

skopos PB New Member

Πολύ όμορφο πάρα πολύ όμορφο μα πάρα πάρα πολύ όμορφο πουλί .

10. jamieo

jamieo PB Member

Ευχαριστώ!:D

11. ΡΕΝΑ tsak

ΡΕΝΑ tsak PB New Member

υπεροχο!φτυστε το!

12. aggel

aggel PB New Member

πολυ ομορφο να σου ζησει και να ειναι παντα ετσι,τοσο χαρουμενος!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...