Ανταλλάσσω cockatiel 3 μηνών αρσενικό

Συζήτηση με θέμα cockatiel 3 μηνών αρσενικό, που ξεκίνησε από ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 19 Σεπ 2015.

1. ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ PB New Member

Ανταλλάζω cockatiel 3 μηνών αρσενικό ταισμένο με κρέμα ημιάγριο με οποιοδήποτε ήμερο παπαγαλάκι που να κάθεται για χάδια πχ μπάτζι. Εντός Αττικής. Ευχαριστώ.

P8111445_mikro.jpg P8111451_mikro.jpg

2. Μαίρη 2420

Μαίρη 2420 PB New Member

Γιατι θελεις να το ανταλλαξεις το πουλακι αν επιτρεπεται?

3. ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ PB New Member

Καλησπέρα, γιατί έχω ήδη αρκετά άγρια και θα ήθελα να το ανταλλάξω με κάποιο παπαγαλάκι πολύ ήμερο που τα αγαπάει η κόρη μου και θα ήθελα να εξοικειωθεί και εκείνη. Ακόμη και μπάτζι δεν με νοιάζει φτάνει να είναι αρκετά χουζούρικο! Ευχαριστώ!

4. Μαίρη 2420

Μαίρη 2420 PB New Member

Σου ευχομαι να βρεις καποιον που να σου δωσει ενα ημερο πουλακι και να αγαπησει και αυτος το δικο σου!

5. ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ PB New Member

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!

6. alicedros

alicedros PB Supporter

Συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά γιατί δεν προσπαθείς να το κάνεις εσύ ήμερο και χουχουλιάρικο? Απ ότι ξέρω τα κοκατίλ εκπαιδεύονται εύκολα και είναι πολύ χαδιάρικα πουλάκια! Είναι και μόνο του οπότε θα σου είναι πιο εύκολο να το εκπαιδεύσεις μαζί σου... Μια γνώμη λέω... εγώ προσωπικά έτσι θα έκανα πάντως! Με τη βοήθειά μας μπορείς να τα καταφέρεις! ;)

7. mixalis20032015

mixalis20032015 PB New Member

Αυτό το κοκατιλ δεν το πουλάτε σε μια αγγελία?

8. ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ PB New Member

Καλησπέρα, καταρχήν! Το έδινα τότε, δεν υσχύει η αγγελία. Το μικρούλι τελικά ανταλλάχθηκε!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...