4ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός - Α.Λ.Ο.Π.

Συζήτηση με θέμα 4ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός - Α.Λ.Ο.Π., που ξεκίνησε από georgekouk, στο Forum 'Εκθέσεις - Διαγωνισμοί - Σεμινάρια' του PetBirds, 16 Οκτ 2008.

1. Αγαπητοί φίλοι,
    Ανακοινώθηκε ο φετινός ετήσιος διαγωνισμός - έκθεση του Α.Λ.Ο.Π. του συλλόγου όπου ανήκω.
    ALOP.gr - Αττική Λέσχη Οικόσιτων Πτηνών - 4η Πανελλήνια Ομοσπονδιακή Έκθεση ? Διαγωνισμός της Αττικής Λέσχης Οικόσιτων Πτηνών
    Το σημαντικό για μένα - εξαιρέτως διαφόρων αντιπαλοτήτων, χαζών - είναι το γεγονός, και το τονίζω,
    ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΠΡΟΣ ΌΛΟΥΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ Ή ΣΥΛΛΟΓΟΥ.
    Έτσι πρέπει να είναι όλοι οι διαγωνισμοί, σε όλους τους συλλόγους και
    ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΕΤΈΧΟΥΜΕ ΌΛΟΙ Ή ΔΥΝΑΤΟΝ.!
    Φιλικά,

2. Καλή επιτυχία στην διοργάνωση και με πολλές συμμετοχές.

3. Λε-Μα

Λε-Μα PB New Member

Φίλε Γιώργο, καλή επιτυχία στο διαγωνισμό του συλλόγου σου. Κατά πάσα πιθανότητα φέτος στο διαγωνισμό σας θα συμμετέχω κι εγώ, με το φίλο μου Σάκη από Δράμα. Ο Thomas ο ένας από τους κριτές που θα έχετε στο διαγωνισμό, ήταν ένας απ΄τους κριτές που είχε στον περσινό διαγωνισμό του ο σύλλογός μου. Είναι ένας νέος άνθρωπος με πολλές γνώσεις στο χόμπι μας, αφού προέρχεται από οικογένεια που είναι μέσα σ΄αυτό. Άλλωστε τον πατέρα του τον έχεται και αυτόν καλεσμένο ως κριτή. Είναι ένας από τους ανθρώπους που συνέβαλε στη δημιουργία της ράτσας του κοβάλτιου. Όπως καταλαβαίνεις είναι ένας πολύ καλός γνώστης με γνώσεις σε βάθος πάνω στα πουλία.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...