13 Λόγοι, για να ζει κανείς!

Συζήτηση με θέμα 13 Λόγοι, για να ζει κανείς!, που ξεκίνησε από integrator, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 21 Ιουν 2007.

1. integrator

integrator PB New Member

Είναι γεγονός ότι η ζωή και ιδιαίτερα η ανθρώπινη επικοινωνία έχει καταστεί ιδιαίτερα δύσκολη τα τελευταία χρόνια. Οσο και αν φαίνεται απίστευτο δικοί μας άνθρωποι εκπέμπουν καθημερινά μηνύματα <SOS> και εμείς, πνιγμένοι στα προβλήματα της καθημερινότητας, δυστυχώς κωφεύουμε ! Μοιραστείτε με τους αγαπημένους σας καθώς και με τους συνανθρώπους μας που νομίζετε ότι έχουν ανάγκη το ενδιαφέρον σας, 13 Λόγους για να ζεί κανείς...

Πατήστε εδώ

Με εκτίμηση

Γιάννης

2. epo

epo PB New Member

φιλε Γιαννη, πολυ ευαισθητες χορδες μας αγγιξες με αυτο το post!

εγω προσωπικα θα εφαρμοσω αυτο που λεει στο τελος!

θα τηλεφωνησω σε καποια ατομα που εχουμε χαθει!:101:

3. mactas

mactas PB New Member

Φίλε Γιάννη είναι πολύ καλό. Όντως μέσα στην καθημερινότητα και το άγχος μας για να πετύχουμε διάφορα κάθε μέρα , ξεχνάμε κάποια σημαντικά άτομα στη ζωή μας. Όλοι τρέχουμε για το αυριο αγνοωντας το σήμερα. Μόνο που το αύριο δεν έρχεται ποτέ. Ας ζήσουμε λοιπόν το σήμερα με τα αγαπημένα μας άτομα δίνοντας αγάπη και όχι ζητώντας. Άλωστε ο καλυτερος τρόπος να πάρεις είναι να δώσεις πρώτα εσύ..

4. muthos

muthos PB New Member

φιλε Γιαννη πολυ καλο το post!σε ευχαριστω πολυ που με εκανες να θημιθω καποια πραγματα!

5. AGiannak

AGiannak Banned

"Kαι κάποιοι λόγοι για να σκεφτεί κανείς"

Φίλε Γιάννη,
    επέτρεψε μου, αφου καλως ανεφερες τους "13 λόγους για να ζει κανείς",να κανω
    και εγω ενα Fw σε καποιους λογους για τους οποιους καποιος απο εμας η μαλλον
    ολοι μας πρεπει να σκεφτουμε ,να προβληματιστουμε,και να συνειδητοποιησουμε
    πολλα.
    Αν κυτταξουμε γυρω μας ,θα ειμαστε μαλλον ευτυχισμενοι και τυχεροι με αυτα που
    εχουμε και τα οποια πιθανον να ειναι περισσοτερα απο αυτα που πραγματικα χρειαζο-
    μαστε!
    Πατωντας το εικονιδιο[​IMG] ισως πεισθειτε!.Εγω παντως πεισθηκα.

Ευχαριστω τον Φιλο "kostasr",για το Fw.
    -------------------------------------------

ΦΙΛΙΚΑ

Αντωνης Γιαννακοπουλος

6. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

13 λογοι για να ζει κανεις???:cool:Συγνωμη για την κυνικοτητα μου ....αλλα τριχες!Ποσοι απο μας....τα σκεφτομαστε και την επομενη μερα??Την επομενη στιγμη??Ελαχιστοι.
    Οκ!Αξιζε η προσπαθεια...Γιαννη!Σ'ευχαριστω...παω να κανω ενα ξεσκαρταρισμα... ''οι δηθεν να στριβουν''! :cool:

7. integrator

integrator PB New Member

Φίλε Αντώνη έτσι είναι, παρεμπιπτόντως προσπάθησα να ανοίξω το εικονίδιο που έχεις επισυνάψει αλλά δεν μου δούλεψε, μου έβγαλε λάθος εξυπηρετητή. Δεν ξέρω εάν το άνοιξε κάποιος άλλος και αν του δούλεψε ?

Μφχ
    Γιάννης

8. integrator

integrator PB New Member

Σοφία ίσως ελάχιστοι τα σκεφτόμαστε ακόμα και την ίδια ημέρα, το μόνο που μπορώ να σε διαβεβαιώσω είναι ότι ακόμα και αυτοί που δεν είναι δήθεν, δυστυχώς υποπίπτουν σε παρόμοιες συμπεριφορές εξ' αιτίας των απάνθρωπων πλέον ρυθμών ζωής, ο ομιλών δεν αποτελεί εξαίρεση. Καλό είναι λοιπόν ένα γερό σόκ που και πού ! Μας χρειάζετε !

Μφχ

Γιάννης

Μοιραστείτε

Φόρτωση...