φωνες αγριων πουλιων και καναρινιων

Συζήτηση με θέμα φωνες αγριων πουλιων και καναρινιων, που ξεκίνησε από astrapogiannos, στο Forum 'Φωνές Πουλιών, Βίντεο, Φωτο' του PetBirds, 15 Νοε 2007.

1. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

εχει κανεις απο σας βρε παιδια φωνες φλωρου, λουγαρου, σκαρθιου και λοιπων αγριων πουλιων? αν δεν εχει κανεις ας μου πει κανα σαιτ να κατεβασω επισης και φωνες απο καναρινια ευχαριστω πολυ

2. gozi

gozi PB New Member

.psakse psakse gia na ta bris.

3. Katerina

Katerina PB Member

Gozi μολις εγινε ςο αγαπημενος φιλος του Σταυρου:D

4. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Η επιμονή του Gozi στην αναζήτηση των πληροφοριών που ψάχνουμε κρύβει κάτι πιο ουσιαστικό από μια φαινομενικά ίσως ιδιόρρυθμη προτροπή. Δεν γίνεται δηλαδή να μάθει κανείς κάτι επειδή απλώς θα του το πουν, αλλά θα το μάθει πραγματικά μέσα από τη διαδικασία της αναζήτησης και της μελέτης των στοιχείων που θα βρει.

Μια άλλη δική μου ιδιόρρυθμη προτροπή έχει επίσης τον ίδιο σκοπό. Όταν επιμένω να γράφετε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες (εξαιρούνται όσοι ζουν στο εξωτερικό και όσοι δεν έχουν την ελληνική ως μητρική τους γλώσσα), είναι για να μπορείτε να χρησιμοποιείτε την αναζήτηση του PetBirds και να βρίσκετε ίσως περισσότερα από αυτά που ψάχνετε. Ακόμη όμως και αν δεν θέλετε να χρησιμοποιήσετε την αναζήτηση, κατεβάστε βρε παιδιά τη σελίδα μέχρι κάτω και θα δείτε ότι (στην προκειμένη περίπτωση) αναγράφεται το εξής: Παρόμοια Θέματα με: φωνες αγριων πουλιων και καναρινιων""

Καλές αναγνώσεις λοιπόν…

5. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

τις φωνες που εχουν αυτες οι σελιδες τισ εχω ηδη αν εχετε κατι αλλο.οσο για το σινγκερσ ρουμ ειναι στα ισπανικα και ισπανικα δεν ξερω

6. maya

maya PB New Member

σταυρο, τα πήρες κρανίο! Μην ξεχνας όμως ότι η πιο ουσιώδης πληροφορία είναι η καλύτερα κρυμμένη! τσιου πιου!

σημ.: ο τονος μου είναι 100% χιουμοριστικός, για αποφυγη παρεξηγήσεων.

7. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

:) Αυτός ακριβώς είναι και ο λόγος που δίνει αξία στην αναζήτηση! Δε φαντάζεστε τι μπορείτε να ανακαλύψετε κάνοντας κλικ στο "Αναζήτηση", λίγο πιο πάνω στη γραμμή του μενού. Ακόμη και πράγματα που δε θα σκεφτόσασταν να ρωτήσετε... :)

8. maya

maya PB New Member

ναι, αυτό είναι αλήθεια και σκέψου ότι κάποιες φορές μένουμε και ψάχνουμε άσχετα πράγματα απλά από περιέργεια ή επείδή μας έκαναν εντύπωση και παραβλέπουμε αυτό για το οποίο ξεκινήσαμε να ψάχνουμε.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...