μερα χαρας για τους σπινους μου

Συζήτηση με θέμα μερα χαρας για τους σπινους μου, που ξεκίνησε από lizard, στο Forum 'Γενικά για Ιθαγενή Πουλιά - Υβρίδια' του PetBirds, 24 Φεβ 2008.

1. lizard

lizard PB Member Article Writer

γεια σας σημερα εκανα τους σπινους μου χαρουμενους πηγα με τους γονεις μου στο λοφο φιλοπαππου και τους ελευθερωσα.

2. evaluieva

evaluieva PB Member

:Dμπραβο!
    σε σενα κ στους γονεις σου!
    μακαρι η χαρα που τους δωσατε να σας επιστραφει στο πολλαπλασιο !

3. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Συγχαρητηρια! Εφοσον τα πουλια ηταν πιασμενα αγρια τους εκανες το μεγαλυτερο δωρο. Κι εγω ειχα μια καρδερινα πιασμενη αγρια που μου τη χαρισανε και την επεστρεψα εκει απ' οπου την ειχανε αρπαξει... :D Μου ειχε κανει εντυπωση οτι δεν πεταξε μακρια σε ευθεια γραμμη αλλα πηρε κατακορυφα παρα πολυ υψος (προφανως για να σιγουρευτει οτι ξεφυγε ο κακομοιρης) και μετα ευθεια προς το ποταμι οπου ακουγοτανε αλλες αγριες να κελαηδανε στα δεντρα...

4. lizard

εμενα αντιθετος μολις τους αφησα εφυγαν μαζι και σταθηκαν σε ενα δεντρο στο ιδιο κλαδι μετα απο μερικα δευτερολεπτα χαθηκαν πεντοντας αναμεσα στα δεντρα και στους θαμνους.

5. Frania

Frania PB Member

Αρη να σε χαιρονται οι γονεις σου οπως σε χαιρομαστε και οι υπολοιποι και καμαρωνουμε που βρισκεσαι σε αυτην την θεση.Και συ να χαιρεσαι τους γονεις σου για τον τροπο που σε μεγαλωσαν.Να ειστε καλα για να μας χαριζετε τετοιες ομορφες εικονες εστω και νοερως :) :) :) :)

6. Frania

Frania PB Member

Γεια σου φιλε Φοιβο μου φερνεις στο μυαλο αυτο που λεει η Georgina και ελπιζω να μην την πειραξει που θα το ...δανειστω ετσι Τους αγγελους χωρις φτερα τους λεμε φιλους

7. Smokie

Smokie PB Member

Μπράβο Άρη έκανες αυτό που έπρεπε :), να ευχηθώ καλή συνέχεια και για τα υπόλοιπα ?

Εύγε και πάλι

8. Katerina

Katerina PB Member

Μπράβο σου!Εδωσες εν απολυ καλο παραδειγμα για πολλους...τα ειχες καιρο στο κλουβι?

9. lizard

τα ειχα βρει σχεδον παγωμενα τα χριστουγεννα στο χωριο μου οταν ειχαι κανει -10

10. gardeline

gardeline PB New Member

Μπραβο Αρη αυτο που εκανες ηταν πολυ καλο.

11. tsampinio

tsampinio PB New Member

Αρη μπραβο σου πολυ γεναιο ολο αυτο που εκανες και η περιθαλψη-φροντιδα και η ελευθερωση τους. μπραβο σου

Μοιραστείτε

Φόρτωση...