Χαρίζω ζητω να μου χαρισουν αρσενικο καναρινι

Συζήτηση με θέμα ζητω να μου χαρισουν αρσενικο καναρινι, που ξεκίνησε από georgio13, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 10 Οκτ 2009.

1. georgio13

georgio13 PB New Member

αποφασισα να κρατησω την καναρα μου και επειδι θελω να την ξευγαρωσω θα χρειαστο ενα αρσενικο, οποδηποτε ιδουσ

2. IrAkLaS

IrAkLaS PB New Member

πηγενε αγορασεεεεεεεεε

3. georgio13

georgio13 PB New Member

δεν θελωωω!

δε εχω λεφτα!

4. voutsigoutsi

voutsigoutsi PB New Member

Φιλαράκι η αγάπη σου για τα καναρίνια είναι...υπεράνω χρημάτων πάντως!

5. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Απόλυτα κατανοητο και σεβαστο το πρόβλημά σου...:)
    Πως σκεφτεσαι να συντηρησεις το πουλι αυτο και να προχωρησεις σε αναπαραγωγη, να αγοράσεις τις καλες συσκευασμενες τροφές( σπόρους , αυγοτροφές , συμπληρώματα, βιταμίνες κτλ) να του αγοράσεις μια ζευγαρώστρα και πως θα πληρώσεις τον πτηνιατρο αν το πουλι αρρωστησει και χρειαστει καποιες επισκεψεις αλλα και φαρμακα για να γινει καλά??:rolleyes: Πως θα αγορασεις νεα κλουβια να βαλεις τους νεοσσους που θα βγάλεις ??

Με συγχωρεις για το off topic,αλλα ο καθενας απλώνετε μεχρι εκεί που φτάνει. Το χόμπυ μας απαιτεί και θυσιες...Ποσο συμφιλιωμένος είσαι με την ιδέα να στερηθείς το χαρτζιλίκι σου ή την εξοδο σου για να συντηρήσεις το χόμπυ σου?? :cool:Σκεψου τα όλα αυτα και μετα αποφασιζεις αν θέλεις τελικα και άλλο πουλάκι.

6. georgio13

georgio13 PB New Member

να πω κατι. γιατι σε οποιο θεμα βαζω μου απαντατε κατι που ειναι εκτοσ τοπικ? σε θεματα που βαζω θα επιθιμουσα να ακουω απαντησεισ σχετικες με το θεμα. ευχαριστω!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...