Ανταλλάσσω ενυδρείο κομπλέ

Συζήτηση με θέμα ενυδρείο κομπλέ, που ξεκίνησε από stampa, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 7 Ιαν 2009.

1. Ανταλλάσω
    Ενυδρείο juwel 120L 1 έτους, Εσωτερικό φίλτρο, Εξωτερικό φίλτρο 2 μηνών με την εγγύηση, 10 γκάμπι, 1 μικρό ενυδρείο 20L
    με κοκατίλ ή μόνκ μικρό ταισμένο στο χέρι

2. Wind-sa

Wind-sa PB Member

kala eitane na valeis kai mia fotografia...

3. με πρόλαβες!

τα επιτραπέζια τα θέλω!:)

Συνημμένα Αρχεία:

4. μακαρι να κανουν πολλα μωρα ο ζορζ με την ροζα και να τα δωσω σε αξιους γονεις...

5. περιμένεις αυγουλάκια ? ασχετο ειμουν για πρωτοχρονια τσαγκαράδα έχετε φανταστικά μέρη!

6. περιμενω την φωλια για να τους την βαλω...οποτε λεω οτι ΑΝ κανουν αυγα και ΑΝ βγουν πουλακια και ΑΝ δεν εχεις παρει ακομα θα σε εχω στα υποψην;))...αν και μαλλον τα δικα μου θα ειναι εν μεροι ταίσμενα στο χερι και οχι αποκληστικα...

7. o.k. δηλαδή να στα πακετάρω? πλάκα κάνω! σ'ευχαριστώ θα είμαστε σε επάφη γιατί σκέφτομαι να ασχόλειθώ με εκτροφή κοκατίλ
    όσο τα καταφέρω τουλάχιστων

8. για να σου χαρισω λεω...

9. σ'ευχαριστώ πολύ! και μόνο που το είπες μου φτάνει!

10. το ενυδρείο έχει δωθεί
    ευχαριστω!

11. θες να πεις οτι πλεον ζητας αν εχει καποιος να σου χαρισει ή οτι βρηκες κοκατιλακι?

12. εγώ βασικά ήθελα να μου φύγει το ενυδρείο και να πάρω κοκατίλ
    δεν έιδα ανταπόκριση απο το forum και σήμερα το πρωϊ το πούλησα
    σε ένα γείτονα.Όσων αφορά το κοκατίλ δεν ξέρω σκεύτομαι για αγορά ringneck, αλλα το ψάχνω

13. Wind-sa

Wind-sa PB Member

Δημοσίευση #4

14. MARAKI

MARAKI PB New Member

εγο ομοσ θελω ακομα μικρουλη κοκατιλακι οποτε εμενα θα με εχειτε στα υποψιν...Ε???ευχαριστω

Μοιραστείτε

Φόρτωση...