ενα μεγαλο ευχαριστω στην Γεωργια

Συζήτηση με θέμα ενα μεγαλο ευχαριστω στην Γεωργια, που ξεκίνησε από astrapogiannos, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 16 Δεκ 2007.

1. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

μαλλον παιδια πρεπει να πουμε ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω στην Γεωργια που μας θυμαται ολους και ολες στις εορτες μας και ειναι διπλα μας για καθε απορια-προβλημα χωρις να ειναι ποτε προσβλητικη{οπως εγω μερικες φορες} σε κανεναν ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΟΥΜΕ

2. kristhegreek

kristhegreek PB New Member

Λευτέρη μαζί σου. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΕΩΡΓΙΑ
    (ελπίζω να μη με ξεχάσεις τα Χριστούγεννα)

3. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Κι εγώ μαζί σας παιδιά...

Η "εικόνα" που έχουμε για τον καθένα που συμμετέχει ενεργά στις συζητήσεις μας δεν περιορίζεται μόνο στο username του, αλλά στη γενικότερη στάση και συμπεριφορά του σε αυτόν το χώρο.

Αν και προσωπικά γνωρίζω συνεχώς νέους αξιόλογους ανθρώπους με το πέρασμα του χρόνου μέσα από το PetBirds, υπάρχει αναπόφευκτα μια αδυναμία σε ορισμένα άτομα που ζήσαμε το ξεκίνημα από την αρχή.

G

4. Andreascreta

Andreascreta PB New Member

Αν και είμαι σχετικά καινούριος στο site θα συμφωνήσω και γω μαζί σας και θα πω και γω ευχαριστώ στη Γεωργία γιατί πάνω απ' όλα φαίνεται ότι είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ, με όποια σημασία έχει αυτή η λέξη!

5. Katerina

Katerina PB Member

Οτι και να πουμε για τη gorgina ειναι παντα λιγο!
    Λευτερη χρονια πολλα για το σαββατο,ειχ απροβλημα με το ιντερνετ,αλλα δε σε ξεχασα,ναξερεις:D

6. stefanos2007

stefanos2007 PB New Member

Και εγώ μαζί σας. Η georgina είναι από τα άτομα που ξεχώρησα αμέσως όταν μπήκα στο forum.

Georgina που είσαι? Μην ντρέπεσαι βρε.

7. Smokie

Smokie PB Member

THANKS Γεωργία

8. Katerina

Katerina PB Member

Η gORGINA εχει κατακοκκινισει,θα ειναι καπως ετσι

9. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια. Πραγματικά με συγκινήσατε...
    Κατερίνα όντως τώρα είμαι κάπως έτσι...

Αισθάνομαι λίγο αμήχανα είναι αλήθεια ,αλλά το μόνο συναίσθημα που με κατακλύζει είναι ο σεβασμός , η ευγένεια και η αγάπη όχι μονο για αυτό τον όμορφο χώρο που μας φιλοξενεί και τον δημιουργό της,αλλά και για όλα τα μέλη με τα οποία συνδιαλλέγομαι μιας και μας ενώνει η κοινή και ανιδιοτελής αγάπη μας για τα πουλιά!

Μην ξεχνάτε πως η ευγένεια και η καλωσύνη στις σχέσεις των ανθρώπων,είναι η κύρια ομορφιά της ζωής!

10. Pigaki

Pigaki PB New Member

γλυκεια οπως παντα!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...