Ψάχνω για εκτροφεα cockatiel στην Αθηνα

Συζήτηση με θέμα Ψάχνω για εκτροφεα cockatiel στην Αθηνα, που ξεκίνησε από antonis-7-, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 4 Φεβ 2015.

1. antonis-7-

antonis-7- PB New Member

καλησπερα παιδια εδω και καιρο ψαχνω καποιον εκτροφεα cockatiel στην αθηνα ειναι το αγαπημενο μου ειδος παπαγαλου ειχα και παλιοτερα αλλα επειδη εμενα στο εξωτερικο ηταν σχεδον αδυνατο να τον φερω εδω και ετσι τον χαρισα! αν μπορειτε να μου στειλετε σε προσωπικο μηνυμα καποιον εκτροφεα που γνωριζετε στην αθηνα

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Δεν γνωριζω να σου συστησω προσωπικα καποιον. Η Αναζήτηση έβγαλε αυτο εδω το θεμα, ριξε μια ματια.

3. antonis-7-

antonis-7- PB New Member

ευχαριστω αν και το συγκεκριμενο το εχω διαβασει :/

4. Dimitris58

Dimitris58 PB New Member

Φιλε για δες αυτό Cockatiel.gr Αρχική σελίδα εγώ αγόρασα απο εκεί την Σίσι ένα πολυ καλό πουλάκι που μας εχει κλέψει την καρδιά μας και ειναι καλή συντροφιά την έχω απο τον Ιούλιο

5. ΚΕΒΙΝ

ΚΕΒΙΝ PB New Member

1. Καλησπερα .Αν δεν εχεις καταληξει ακομη σε εκτροφεα δες cockatils greece ειναι καταπληκτικος ανθρωπος και εκτροφεας.

6. Daria IRN

Daria IRN PB New Member

Αν δεν βρήκες εκτροφέα εγώ ασχολούμαι με τα κοκατιλ και εχω κάποια διαθεσιμα μικρά ! :thumbsup:

7. kostantinatasos

kostantinatasos PB New Member

Ξέρω τον κύριο Δημητρη δεν ξερω αν κάνει να γραψω αριθμο.

8. Myra

Myra PB Moderator Staff Member

Πρωτο σου μηνυμα σε αγγελια του Φεβρουαριου? Ας ειναι.
    Μπορεις να επικοινωνησεις με προσωπικο μηνυμα με το μελος. Αν και εχει να μπει απο το Μαρτιο.

9. kostantinatasos

kostantinatasos PB New Member

Αα συγνομη που δεν έγραφα στα ελληνικα τώρα το πηρα χαμπάρι ναι είναι πολύ ορεω το φορουμ διαβάζω συνεχώς

10. harabudgie1

harabudgie1 PB New Member

https://petbirds.gr/members/dimitris58.19551/ Σε τι τιμη τα εχει στειλε με προσωπικο μυνημα ευχαριστω

Μοιραστείτε

Φόρτωση...