Χωρος καναρινιων - ιδιοκατασκευες για αγρια

Συζήτηση με θέμα Χωρος καναρινιων - ιδιοκατασκευες για αγρια, που ξεκίνησε από ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ, στο Forum 'Ιδιοκατασκευές, Παρουσιάσεις Εκτροφείων' του PetBirds, 27 Μαρ 2008.

1. Σε προσφατο μου post ανεφερα οτι συντομα θα ανεβασω φωτο. Σημ. Ενα μηνα πριν δεν υπηρχε σχεδον τιποτα απο οτι βλεπετε εκτος απο τα πουλια που δεν χωρουσαν πλεον μεσα στο σπιτι !

Για περισσοτερα σας προσκαλω να επισκευτειτε το album μου.

Συνημμένα Αρχεία:

2. ΙΟΑ

ΙΟΑ PB New Member

Μπράβο .Καθαρός χώρος και μεράκι.

3. jk21

jk21 PB Member Article Writer

γιωργο μπραβο για την προσπαθεια σου να κανεις τα πουλακια να νοιωθουν σαν το φυσικο τους περιβαλλον.

4. gardeline

gardeline PB New Member

Παρα πολυ ωραιος χωρος και οργανωμενος.Μπραβο

5. k.kordias

k.kordias PB New Member

Γιωργο πολυ καλη δουλεια,μονο που με πιανει μελαγχολια βλεποντας τον μεγαλο χωρο που διαθετεις

6. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Μπράβο Γιώργο! Πολύ καλή δουλειά!Τυχερά που είναι τα πουλάκια σου!:)

7. drafter

drafter PB New Member

Πολυ μου αρεσε ο χωρος Μπραβο.

8. paris27

paris27 PB New Member

Συγχαρητηρια Γιωργο πολυ ομορφα ολα!Να παιρνουμε και 'μεις ιδεες!

9. mortal1

mortal1 PB New Member

Πάρα πολύ καλός Γιώργο!Ωραίος χώρος,πολύ μεράκι και απο μένα καλή επιτυχία σε αυτό που κάνεις!

10. valantis1

valantis1 PB New Member

Πολυ καλη κατασκευη. Αλλα να ρωτησω κατι? Τα φυτα μεσα στο κλουβι ειναι μονο για καρδερινες η μπορω να βαλω και στα καναρινια?

Βρήκες καιρό, αρμένιζε,

καιρό μην περιμένεις,

γιατί ο καιρός τα πράγματα

δεν ξέρεις πως τα φέρνει.

11. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

καλοριζικια και γεματες να τις δεις

12. lizard

lizard PB Member Article Writer

γιωργο μπραβο για την προσπαθεια σου να κανεις τα πουλακια να νοιωθουν σαν το φυσικο τους περιβαλλον.Να παιρνουμε και 'μεις ιδεες.Μου αρεσε ο χωρος .

13. stefanos2007

stefanos2007 PB New Member

Πολύ ωραία όλα.
    Μακάρι να είχαμε όλοι ένα τέτοιο χώρο

14. Τα φυτα παληκαρι μου δεν εχουν ονομα και προορισμο. Μπορουν να χρησιμοποιηθουν παντου μονο που α) τα προτιμαμε στα αγρια γιατι ετσι τα φερνουμε ποιο κοντα στο φυσικο τους περιβαλλον β) τα αποφευγω εγω προσωπικα στα καναρινια γιατι βαζω μονο φυσικα και δεν θελω ο καλλωπισμος του κλουβιου να με βαλει σε μπελαδες ( ψειρες , ζωυφια , ασθενειες που τα αγρια μπορει να ειναι απλα φορεις και να κολλησουν τα αλλα πουλια χωρις τα ιδια ποτε να τις εκδηλωσουν). Ψευτικα δεν χρησιμοποιω οποτε δεν εχω αποψη.

15. skytiger

skytiger PB New Member

γιωργο! μερακλιδικη δουλεια εκανες! απο αυτο και μονο φαινετε η αγαπη σου για τους φτερωτους μας φιλους:)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...