Περιβάλλον Χωρις λόγια

Συζήτηση με θέμα Χωρις λόγια, που ξεκίνησε από City, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 7 Δεκ 2007.

1. City

City PB New Member

Δέστε το βίντεο χωρις λόγια σιχάθηκα την ανθρώπινη φύση μου

2. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

H κτηνωδία και η απανθρωπιά σε όλο της το μεγαλείο.:( Ο,τι και να πω θα έιναι λίγο. Εκείνα τα μάτια του σκύλου την ωρα που σφαδαζε απο το μαρτύριό του ,θα μείνουν για πολυ καιρο χαραγμένα στο μυαλό μου:(

3. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

θα σας πω μονο οτι δουλευω σκουπιδιαρης και οτι αυτη η πρεσα{το σκουπιδιαρικο}εχει δυναμη πιεσης και συνθλιψης 2 τονων και πανω...τραγικο αφου θεελουμε να λεγομαστε ανθρωποι

4. redcanary

redcanary PB New Member

Δυστυχώς το κόμπλεξ βγαίνει παντα κατά των αδυνάτων. Εκείνος που φέρεται έτσι στα ζώα προφανώς θα κάνει κάτι αντίστοιχο και στα παιδιά του ή στη γυναίκα του.
    Οπως είχε πει και η Georgina (σε μνημόνευσα δις απόψε) είναι απαραίτητο να διαπαιδαγωγηθούν οι νέες γενιές με το σεβασμό που αξίζει σε κάθε ψυχούλα είτε δίποδου είτε τετράποδου.

Αν ψάχνετε σκυλάκι ορίστε ένα καλό λινκ (δεν είναι καθαρόαιμα, αλλά θα σας είναι υποχρεωμένα για πάντα και θα σας το δείχνουν με κάθε τρόπο). ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΖΩΩΝ (ΚΑΖ)

5. muthos

muthos PB New Member

αν και τα ειχα ακουστα οτι γυνοντε τετοια πραγματα τωρα που τα ειδα εινα εχω να πω οτι εμεις οι ανθρωποι ειμαστε χιροτεροι απο τα ζωα

6. redcanary

redcanary PB New Member

Επειδή πάντα υπάρχει ελπίδα...

Παρατήρησα ότι οι αποτροπιαστικές σκηνές προέρχονταν από πλούσιο Κράτος,
    Αυτή η φωτογραφία δημοσιεύτηκε σε μια ινδική εφημερίδα με την ακολουθη λεζάντα.
    «Μόνον οποίος είναι φτωχός ενεργεί με τόση γενναιοδωρία... Τι θλιβερό που ο άνθρωπος δεν είναι πάντα έτσι»...

[x]

7. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Έχω την αίσθηση ότι το τελευταίο post ήρθε σαν αντίβαρο στην κατρακύλα που περιγράφει το πρώτο. Απίστευτα και τα δύο για εντελώς διαφορετικούς λόγους!

8. Pigaki

Pigaki PB New Member

Απο αυτα που διαβαζω παραπανω, αρνουμαι να δω αυτο το βιντεο! Ειμαι και σε ευαισθητη φαση...:(

Μοιραστείτε

Φόρτωση...