Χρονια Πολλα PetBirds

Συζήτηση με θέμα Χρονια Πολλα PetBirds, που ξεκίνησε από paoki72, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 7 Απρ 2007.

1. paoki72

paoki72 PB New Member

ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΑΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ.ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΛΙΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟ.

2. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Η καλυτερη ευχη που θα μπορουσα να κανω για τα πρωτα γενεθλια του Φορουμ ειναι να ειναι παντοτε:
    Χρηστικο
    Ρυθμιστικο
    Οικειο
    Νευραλγικο
    Ιδεωδες
    Αξιοπιστο

Περιεκτικο
    Οργανομενο
    Λειτουργικο
    Λεπτομερες
    Αντικειμενικο.

.....οπως ειναι δηλαδη μεχρι τωρα! Καλη δυναμη και καλη συνεχεια!:)

3. muthos

muthos PB New Member

αν και με καληψε πληρος η τζωρτζινα θα ευχη και εγω με την σηρα μου να εισαι παντα καλα φιλε σταυρο και να μας προσφερεις απος κανεις ενα χρονο τωρα το sate και μαζι με αυτο ολλες της πολυ χρισημες πληροφοριες και ευχομαι να ειναι σε λιτουργεια πολλα χρονια ακομα

4. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.

Θα ήθελα να εκφράσω με τη σειρά μου την ευχή, να συνεχίσει το PetBirds να διατηρεί τον ενημερωτικό του χαρακτήρα για πολλά χρόνια ακόμη αλλά και τη συμμετοχική προσφορά του, αν και πιστεύω πως με τη διάθεση που διακρίνει τον καθένα μας από την πλευρά του, η πραγματοποίηση αυτής ευχής είναι κάτι παραπάνω από εφικτή.

Χρόνια μας πολλά!

5. andreasrodos

andreasrodos PB New Member

Θέλω να ευχηθώ στον φίλο μου Σταύρο να χαίρεται το δημιούργημα του.
    Τα επόμενα χρόνια λειτουργίας του να είναι εξίσου δυναμικά και γεμάτα
    προσφορά και συμμετοχή.Καλό κουράγιο!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...