Χαρουμενα Γενεθλια Κατερινα!!!

Συζήτηση με θέμα Χαρουμενα Γενεθλια Κατερινα!!!, που ξεκίνησε από Georgina, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 29 Μαϊ 2007.

1. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Να ζησεις Κατερινα και χρονια πολλα
    μικρουλα να μεινεις, με μαυρα μαλλια.
    Παντου να σκορπιζεις της νιοτης το φως,
    και ολοι να λενε: Τι Κοριτσαρος ειναι αυτος!

Κατερινα μου επειδη εισαι μακρια και δεν μπορω να σου στειλω ενα δωρο, θα σου στειλω εκτος απο το τραγουδακι και μια ευχη: να μην χασεις το μικρο παιδι που κρυβεις μεσα σου! Ασε τους αλλους να μεγαλωνουν και εσυ σταθμευσε στα 26 και μην μεγαλωσεις ποτε!( συμβουλη απο μια συνομηλικη):D

2. Isidoros

Isidoros PB New Member

Κατερίνα να ζήσεις πολλά πολλά χρόνια γεμάτα υγεία και χαρά.Σου εύχομαι ότι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί.Χρόνια σου πολλά.

3. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Χρόνια πολλά μίνι Κ γεμάτα υγεία. :)

4. Katerina

Katerina PB Member

Eνα τεραστιο ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για ολους εσας που με θυμηθηκατε!
    Δεν ειχα ιντερνετ σπιτι και μου λειψατε πολυ! Να σας ενημερωσω οτι ειχα και δυσαρεστα και ευχαριστα νεα.9 μινι κοτοπουλακια εξαφανιστηκαν...:eek:τζωρτζινο?Τα εφαγε νυφιτσα η κουναβι,μια και ειναι περιφρεγμενα και σκεπασμενα καλα,το ενα το βρηκα μισοπεθαμενο μεσα στα αιματα.εχω αλλα 9 μικρουλια και 10 λιγο μεγαλυτερα,τα οποια με γνωριζουν ,τρωνε απο το χερι μου και με ακολουθουν,θα φροντισω σημερα να τα μεταφερω σε ασφαλες πλεον μερος.
    αλλο δυσαρεστο:το σαββατο πετωντας ενα αυγο που εσωσα απο καρδερινα και το κλωσσησε η καναρα μου για 7 μερες,μετα βγηκαν τα καναρινακια και παρατησε τη φωλια,ειχε μεσα πουλακι...
    το μονο ευχαριστο ειναι -αφιερωμενοσ τον ισιδωρο-;) οτι η καρδερινα μου κλωσσαει 3 μερα 3 αυγα,γενναει και κλωσσαει,ο αρσενικος την ταιζει και ολα φαινονταικαλα!θα σας στειλω φωτο...!:love:love:love ηθελα να σας τα πω ολα και τα εγραψα εδω οχι σε ξεχωριστες ενοτητες για να προλαβω,μην ξεχασω τιποτα!
    Σας ευχαριστω ολους και παλι...πλακα πλακα βαρια τα 26 ε?
    Σας χαριζω το πιο γλυκο μου χαμογελο:D

5. integrator

integrator PB New Member

Κατερινάκι τις καλύτερες ευχές μου από καρδιάς, ότι έχεις αποζητήσει να το βρείς και σύντομα !

Δεν θα κρατηθώ και ζητώ συγγνώμη,
    Τζωρτζίνα το κορίτσι κλείνει τα 26, δεν είπε ότι είναι γεννηθείς το '26 :eek:. :ras:

Γιάννης

6. mactas

mactas PB New Member

Χρόνια πολλά και από μένα Κατερίνα. Σου εύχομαι να τα χιλιάσεις και να είναι όλα γεμάτα υγεία και δημιουργικότητα. Τώρα όσο αφορά τα 26, τα 36 ή τα 106 λίγη σημασία έχει. Σημασία έχει να νιωθεις καλά και να περνάς όμορφα με ανθρωπους που αγαπας και σε αγαπάνε.;););)

7. muthos

muthos PB New Member

χρονια πολλα κατερινακι και απο εμενα να ζισεις και πανω απο ολλα υγεια και ευτιχια

8. dimitris

dimitris PB New Member

χρονια πολλα κατερινα και απο μενα ,να τα εκατωστησεις και χαιρωμε που σε εχουμε κοντα μας για ολα αυτα που προσφερεις στον χωρο των καναρινοφιλων σαιτ χωρις να φαινεσε.

9. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Χρονια πολλα και απο μενα..με υγεια.και οτι ποθεις!

10. dhmhtrhs13

dhmhtrhs13 PB New Member

Χρονια πολλα Κατερινα..

11. epo

epo PB New Member

χρονια πολλα κ κυριως καλα!:)

12. george38v

george38v PB New Member

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ΤΑ 26 ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΤΟΤΕ ΤΑ 38 ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ!

13. Isidoros

Isidoros PB New Member

Κατερίνα χαίρομαι πολύ που τελικά η καρδερίνα σου κλωσσάει τα αυγά της.Εγώ το μόνο που θέλω να σου πω είναι ότι τελικά η υπομονή σου και επιμονή σου αλλά και πανω απόλα η αγάπη σου για τα πουλάκια σε αντάμειψαν.Ότι και να γίνει μην το βάζεις κάτω.Γέυτηκες την χαρά της πρώτης γέννας.Αυτό έχει δημασία.Αφιερωμένο στον εαυτό σου και μόνο.Μάλλον είναι το δώρο τους.

14. Stavros

Φτου φτου, άντε με το καλό!

15. paoki72

paoki72 PB New Member

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΣΟΤΗΤΑ(ΔΙΑΡΚΕΙΑ) ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ).ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΕΡΑΣΜΑ(ΖΗΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ)

16. Gorgino

Gorgino PB New Member

Βρε βρε βρε πια γιορτάζει σήμερα! Katrin χρόνια σου πολλά και καλά ! Εύχομαι ότι καλύτερο… :D

( όσο για τα μινι κοτόπουλα έχω να δηλώσω ότι δεν πήρα εγώ τηλεφωνώ την νυφίτσα )

17. Stavros

:rolleyes: Ή Gorgino ή νυφίτσα ή κουνάβι :rolleyes:
    :p

18. andreasrodos

andreasrodos PB New Member

Κατερίνα χρόνια σου πολλά,να τα διακοσαρίσεις και ότι επιθυμείς!
    Υγεία να'χεις εσύ και αυτοί που αγαπάς!

19. Gorgino

Gorgino PB New Member

Καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα!:sorry

20. Katerina

Katerina PB Member

Tζωρτζινο,σε ευχαριστω πολυ,μου χαρησες πολυ συγκινητικες στιγμες, χορευεις υπεροχα!"χαιντε χαιντε..." αλλα...επρεπε να βγαλεις και τα υπολοιπα!:eek:

Μοιραστείτε

Φόρτωση...