Χαρίζω Χαριζονται καναρινια γκλοστερ

Συζήτηση με θέμα Χαριζονται καναρινια γκλοστερ, που ξεκίνησε από lee, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 23 Δεκ 2008.

1. lee

lee PB New Member

χαριζω καναρινια γκλοστερ αρσενικα 2 και 4 θυληκα
    οποιος ενδιαφερεται να τα παραλαβη απο τον χωρο μου

2. Serinia

Serinia PB New Member

Θα βοηθουσε να ανεβαζες καποιες φωτο των πουλιων .Ειναι μακρυα το Αιγιο.Ενδιαφερομαι για ενα θηλυκο και μαλλον και ο φιλος Αρης (Lizard)να θελει επισης ενα θηλυκο.Αν θες ανεβασε καποια φωτο.

3. lee

lee PB New Member

τα πουλακια ειναι σε πολυ καλη κατασταση και ολα δακτυλιδωμενα γεννημενα απο το 05 και 08
    το αιγιο αποτην Αθήνα ειναι 175km περιπου 2 ωρες

4. @Vasiliki@

@Vasiliki@ PB New Member

εγω θα ήθελα ενα θυληκο αλλα 1) θα ηθελα να είναι consort και 2) μενω Λαρισα φανταστώ ότι δε μπορεις να τα στειλεις γιαυτο και εχεις παραλαβη στο χώρο σου.

5. nikolaosx

nikolaosx PB New Member

αν μπορουσες να τα στειλεισ καβαλα με δικα μου εξοδα τα επερνα ολα

6. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

χωρις να γνωριζω προφανως θελει παραλαβει απο το σπιτι του για να μην ταλεπορηθουν τα πουλακια στο κτελ!

7. mitsos75

mitsos75 PB New Member

καλησπερα φιλε μου.
    αν μπορεις να τα στειλης με το κτελ τα θελω.

εφχαριστο.

8. mitsos75

mitsos75 PB New Member

ευχαριστω οχι εφχαριστο :rolleyes:

9. harris70

harris70 PB New Member

χρονια πολλα ,αν δεν τα εχεις δοσει τα πουλια ,πες μου να ερθω να τα παρω εγω.Ευχαριστω.

10. lee

lee PB New Member

καλησπερα και χρονια πολλα
    τα πουλακια βρηκαν καινουργια στεγη μεχρι το σαββατο θα τα εχω παραδωση στην serinia και Dim74
    ευχαριστω ολα τα παιδια για το ενδιαφερον τους!

11. Serinia

Serinia PB New Member

Αποστολη να σε ευχαριστησω και δημοσια για τις κουκλες καναρες , που μου χαρισες και σου ευχομαι να σου πανε τοσο καλα οσο θελεις , ολα οσα σχεδιαζεις να κανεις.Σε ευχαριστω παρα πολυ και ελπιζω οτι μετα τις γιορτες που θα επιστρεψει Αθηνα ο Αρης (Lizard) να σε ευχαριστησει κι αυτος μιας και η μια καναρα θα παει σε κεινον.
    Καλη χρονια να εχεις για σενα , την οικογενεια σου , και καλη αναπαραγωγικη χρονια .
    Σε ευχαριστω
    Καιτη

12. kimi

kimi PB New Member

Να σου ζησουν...περιμενουμε φωτο τους!

13. lizard

lizard PB Member Article Writer

Γεια σας θελω να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου τον Αποστολο που χαρισε τα καναρινια αλλα πανω απο ολα θελω να ευχαριστησω την κυρια Καιτη που πηγε τοσο μακρυα και πηρε καναρα και για εμενα αλλα και που ηρθε απο εκει που μενει κοντα στο σπιτι μου για να μου την δωσει.Η γκλοστερινα ειναι πανεμορφη μπορω να πω οτι ειναι το πιο ομορφο γκλοστερ που εχω.Και παλι ευχαριστω και στους δυο σας.

14. φιλε μου τιχρομαειναι τα καναρινια?

15. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Τα πουλιά δόθηκαν πέρυσι το Δεκέμβριο.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...