Χαριζονται καναρινια αρσενικα

Συζήτηση με θέμα Χαριζονται καναρινια αρσενικα, που ξεκίνησε από lee, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 15 Απρ 2008.

1. lee

lee PB New Member

αποφασησα μετα απο ωριμη σκεψη να ελατωσω τον αριθμο των πουλιον μου χαριζοντας σε φιλους που θα τα αγαπανε και θα τα φροντιζουν αναλογα αρσενικα καναρινια κοινα σε διαφορους χρωματισμους ηλικιας 1-3 χρονων
    για περισσοτερες πληροφοριες τα στοιχεια μου ειναι διαθεσιμα στο forum

2. Μακάρι να έμενα κοντά Απόστολε...

3. konstantinos

konstantinos PB New Member

και γω αυτό είπα , και έχω 3 κανάρες πυρομένες !

4. dinos87

dinos87 PB New Member

Απόστολε εγώ θα ήθελα κανενα γκλόστερ τις γιορτές θα είμαι Ξυλόκαστρο θα σου τηλεφωνήσω και θα τα πούμε ευχαριστώ.

5. lizard

lizard PB Member Article Writer

φιλε dinos87 ο φιλος μας χαριζει καναρινια κοινα δεν λεει κατι για γκλοστερ νομιζω.

6. τονυ

τονυ PB New Member

φιλε ενδιαφερομαι για μερικα πουλακια πες κανα τροπο αν μπορεις να τα στειλεις πειραια να κανονισουμε

7. Φίλε μου σου έχω στειλει pm.Για οποια απορία σου απαντησε μου...
    Φιλικά
    Με τιμή
    Αθανάσιος Γαλανάκης

8. lee

lee PB New Member

Θα ηθελα να ενημερωσω οτι τα τελευταια πουλακια προς διαθεση θα τα παραδοσω αυριο το πρωι εκτος απο μερικα που θα τα παραλαβουν απο το χωρο μου την επομενη εβδομαδα εδω θελω να σας ευχαριστισω ολους και να ευχηθω να σας ζησουν και με πολλους απογονους ελπιζω στο μελλον να μπορεσω να χαρισω μεγαλυτερο αριθμο πουλιον συνολο εδωσα 12 πουλακια

9. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

Απόστολε εμείς σ' ευχαριστούμε για την ευγενική σου χειρονομία.

10. Σαφέστατα τέτοιες κινήσεις απότελούν παράδειγμα προς μίμηση...Να ξέρετε ότι μέσω τετοιων κινήσεων ανεβαίνετε στα μάτια πολλών και εμείς με την σειρά μας γινόμαστε "διαφήμισή" σας...
    Να στε καλά...

Με τιμή
    Αθανασιος Γαλανάκης

11. τονυ

τονυ PB New Member

φιλε αποστολη μολις σχολασα και ειδα τα πουλια που μου χαρισες ειναι αστερια σε ευχαριστω πολυ και ευχαριστως να τα λεμε συχνα και απο εδω και με κανα τηλεφωνο και παλι ευχαριστω

12. PPIPIS

PPIPIS PB New Member

Φίλε μου καταπληκτικά τα πουλάκια και σε πολλή καλή κατάσταση. Πραγματικα σε ευχαριστώ για την χειρονομία σου. Τα έβαλα σε κλουβάκια καινούρια σήμερα και κατόπιν ελευθέρωσα 2 σπήνους που μου είχαν χαρίσει. Γενικά έχω αρχίσει κα ιασχολούμαι πολύ με τα καναρίνια και με την προσθήκη των δικών σου εύχομαι σύντομα να αποκτήσω και άλλους απογόνους...

13. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Τελικά η ευγενικη πράξη σου Αποστόλη είχε πολλαπλό θετικό αντίκτυπο! Το καλύτερο όμως ήταν η απελευθερωση των δύο σπίνων!Μπραβο!

14. ΙΟΑ

ΙΟΑ PB New Member

Μπράβο φίλε Αποστόλη. Μακάρι και άλλοι υπό τις δικές σου συνθήκες να κάνουν το ίδιο.

15. glafkos

glafkos PB New Member

Αποστολη καλησπερα ευχαριστω και εγω με την σειρα μου για τα 2 καναρινακια που μου εδωσες χτες ξεθαρεψανε και αρχισανε το κελαιδισμα

16. Αλεξία

Αλεξία PB New Member

Μπράβο Georgina για την παρατηρηση σου συμφωνώ και εγω απόλυτα μαζί σου.

17. GALEKOS

GALEKOS PB New Member

καλημερα
    αποστλε εχεις ακμα τα πουλια
    ενδιαφερομαι και εγω

αν τα δινεις ακομα πεσμου
    ευχαριστω

18. vendetta

vendetta PB New Member

φιλε μου ενδιαφερομαι για 2 ομως ειμαι ηρακλειο κρητης,πως μπορει να γινει?

19. John4

John4 PB New Member

φιλε μου και εγω ενδιαφερομαι για κανενα καναρινι!
    που κοντα μενεις???

20. glafkos

glafkos PB New Member

Αλεξανδρε καλησπερα τελεια τα πουλια που μου εδωσες σε ευχαριστω ξανα
    ακης

Μοιραστείτε

Φόρτωση...