Χαριζονται Η Ανταλλασονται ζεμπρακια ζευγαρι

Συζήτηση με θέμα Χαριζονται Η Ανταλλασονται ζεμπρακια ζευγαρι, που ξεκίνησε από ΑΛΕΞΗΣ ΒΑΡΥΠ., στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 11 Οκτ 2008.

1. Χαριζονται η ανταλλασονται ζεμπρακια ζευγαρη.

Συνημμένα Αρχεία:

2. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Απο τι θα εξαρτηθει αν θα τα χαρισεις ή αν θα τα ανταλλαξεις?

3. Don_Gr

Don_Gr PB New Member

Πολύ θα τα ήθελα αλλα δυστηχός είμαι στην Θεσσ/νίκη! Και έχει αρκετό καιρό που ψάχνω να βρώ ένα ζευγάρι ζεμπράκια lady finch! Κρίμα πάντος γιατί είναι πολύ όμορφα πουλάκια!

4. ria

ria PB New Member

αν τα χαριζεις πολυ θα τα ηθελα...αν θες να τα ανταλλαξεις δυστυχως απο μαρτη θα βαλω τα καναρινια μου και τα μπατζυ για ζευγαρωμα..αν οντως θες απλα να τα χαρισεις ενδιαφερομαι στειλε μ πμ

5. Δεν εξαρταται απο κατι απλα θελω να ειμαι εντος στην κατηγορια που εγραψα το θεμα "Χαρίζω - Ανταλλάσω Πουλιά".

6. MyriamK

MyriamK PB New Member PBCP Contributor

Ναι βρε Αλέξη, δίκιο έχεις, αλλά για να καταλάβει ο κάθε ενδιαφερόμενος ή τα χαρίζεις ή τα ανταλάσσεις. Δεν γίνεται και τα δυο ταυτόχρονα :)
    Σε περίπτωση που τα ανταλάσσεις, τι θα ήθελες για αντάλλαγμα;

7. nickgr

nickgr PB New Member

Αλέξη ενδιαφέρομαι για τα ζεβράκια σου. αν τελικά τα πάρω εγώ να ξέρεις ότι θα είναι σε καλά χέρια

8. μπορεί κάποιος να θέλει να σταματήσει να φιλοξενεί κάποιο πουλάκι που Ίδη έχει και να ενδιαφέρεται για αυτo που έχω εγώ οπότε εκεί ισχύει η ανταλλαγη.εγινα πιο σαφής τώρα? από την μύγα ξύγκι

9. Τα πουλάκια φιλοξενούντα πλέον από την φίλη μας Ρια .Σας ευχαριστώ!

10. ria

ria PB New Member

ευχαριστώ πολύ τον αλεξη τα μικρούλια είναι όλα τα λεφτά :D

11. Pigaki

Pigaki PB New Member

Na τα χαιρεσαι!
    Στο ενα θελει λιγο κοψιμο η μυτουλα του μου φαινεται? Ή εχει φτιαξει πια??
    Με ολη την καλη διαθεση το λεω;)

12. ria

ria PB New Member

ναι μας ενημέρωσε ο αλεξης επαρκώς..ευχαριστούμε για το ενδιαφερον:)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...