Χαρίζω Χαριζεται cockatiel

Συζήτηση με θέμα Χαριζεται cockatiel, που ξεκίνησε από P3tros, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 2 Αυγ 2014.

1. P3tros

P3tros PB New Member

Καλησπέρα παιδιά! Σημερα βρήκα ενα Cockatiel normal grey το οποίο απο οτι καταλαβαίνω ειναι θηλυκο σε καλή κατάσταση φαίνεται απο άποψη υγείας. Του λείπουν βέβαια κατι φτερά απο την ουρά... Δεν πρέπει να ειναι πανω απο δέκα μηνών γιατί απο οτι βλέπω εχει ακομα στην ουρά ενα φτερό κίτρινο απο τα πρώτα πρώτα που έχουν ( εχω και γω ενα cockatiel και θυμάμαι πως ήταν). Τρώει κανονικά και γενικότερα εχει φυσιολογική συμπεριφορά με μια πρώτη ματιά. Δεν μπορω ομως να το κρατήσω διότι η γυναίκα μου ειναι έγκυος και για προληπτικούς λόγους δεν γινεται... Δεν μπορω να το αφήσω ετσι και έλεγα μήπως κάποιος που μπορει να το φροντίσει ενδιαφέρεται.. Μένω στην Αθήνα...

rsz_pstforcd1w.jpg

2. cockatiels

cockatiels PB New Member

Εγω εχω ενα αρσενικο κοκατιλ και ενδιαφερομαι για το κοκατιλ που βρικες και θα ηθελα πολυ να μου το χαρισεις !

3. P3tros

P3tros PB New Member

Καλησπέρα . Σε ποια περιοχή μένεις ; Αν ειναι να συναντηθούμε να σου τη δώσω;

4. ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ PB New Member

Καλησπέρα, εγώ μόλις απέκτησα τον Ρίο (κοκατιλ) ο οποίος είναι αξιολάτρευτος και σκεφτόμουν να του πάρω για παρέα ένα θηλυκό κοκατιλ....

5. P3tros

P3tros PB New Member

Οπότε μπορείς μπορούμε να κανονίσουμε να συναντηθούμε να σου την δώσω...

6. cockatiels

cockatiels PB New Member

Εγω μενω στην αρτεμιδα ,αλικες κοντα στην λουτσα αν ειναι να συναντιθουμε για να τιν παρω για να κανει και παρεα και στον ρικο το κοκατιλ μου

Που θες να συναντιθουμε;;για να τιν παρω;;

Εγω το θελω και για να κανει παρεα στον ρικο το κοκατιλ μου . Σε ποιο μερος τις Αθήνας ειστε;;

7. P3tros

P3tros PB New Member

Το κοκατιλ εχει δοθεί. Μπορει να κλείσει αυτή η αγγελία.

8. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Μπράβο καλότυχο να είναι!
    Αν επιτρέπεται υιοθετήθηκε από κάποιο μέλος μας;

9. paulpaul

paulpaul PB New Member

Τελεια ειμαι σίγουρος ότι θα του αρεσει το νέο του σπίτι

Μοιραστείτε

Φόρτωση...