Χαριζεται χαμστερ νανος

Συζήτηση με θέμα Χαριζεται χαμστερ νανος, που ξεκίνησε από yannis, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 20 Ιουλ 2008.

1. yannis

yannis PB New Member

παιδια αν καποιος ενδιαφερεται για το χαμστερ σε 5 μερες που γυριζω κανονιζουμε να το παρει.

δυστηχως δεν του αφιερωνω οσο χρονο θα επρεπε για παιχνιδι.

φροντιζω απλα για την καθαριοτητα του κ το φαγητο του.

το χαριζω μαζι με το κλουβι του,ροκανιδι,τροφη...

μενω γαλατσι.

ελπιζω να βρει νεο σπιτι συντομα :)

Συνημμένα Αρχεία:

2. skopos

skopos PB New Member

Εγώ το θέλω βάλτο στο λεωφορείο και το πήρα

3. niva2gr

niva2gr PB New Member

Τι αποφασισες τελικα yannis; Το ειδες το pm μου;

4. yannis

yannis PB New Member

ειδα τα μυνηματα κ ειλικρινα το σκευτομαι,μιας κ δεν εμπιστευομαι το κτελ σαν τροπο μεταφορας.
    μια στραβη να γινει,παει το ζωακι!

οπως μπορει κανεις να καταλαβει,δεν θελω απλα να το ξεφορτωθω,αλλα το αντιθετο.
    θελω να το παρει καποιος με ασφαλεια στο σπιτι του,ο ιδιος αν γινεται κ οχι σε κτελ.

ευχαριστως να το δωσω σε καποιον φιλο,συγγενη κτλ που μπορει να ταξιδεψει προς τα εκει κ επιθυμει να το παρει μαζι του.

αλλιως θα περιμενω μηπως το θελει καποιος που μενει εδω κοντα.

ευχαριστω πολυ!:)

5. ΣτελιοςΦ

ΣτελιοςΦ PB New Member

και εγω στο γαλατσι μενω απο ποιο πετ ψωνισες το χαμστερ;Ειναι καλα στην υγεια του εχω και εγω ενα ζευγαρι και 12 μικρα που εβγαλα φετος

6. niva2gr

niva2gr PB New Member

Βασικα εγω ζω στη Λιβαδεια και αγορασα τα χαμστερ μου απο το μοναδικο πετ σοπ της πολης! Η Μπλε ειναι περιπου 7-8 μηνων και ο Γολιαθ δεν πρεπει να ειναι μεγαλυτερος απο 3 μηνων!Ζουνε χωρια γιατι δεν γνωριστικαν απο μωρα και επισης επειδη δεν θελω μωρα χαμστερ αυτη την στιγμη! Εισαι διαθεσιμος να δωσεις καποια απο τα μωρα χαμστερ; Ειναι ενας γνωστος μου στην Αθηνα που θελει χαμστερ αλλα δεν θελει να υποστηριξει κανενα πετσοπαδικο!

7. yannis

yannis PB New Member

Στελιο,το αγορασα απο το πανηγυρι της Αγ. Γλυκεριας. Ισως ακουγεται ''καπως'' αλλα ετσι ειναι.τωρα αυτος που τα πουλαγε,δεν ξερω που τα βρηκε.

οπως κ να'χει το χαμστερ οσο καιρο το εχω(απο το πανηγυρι)δεν εχει δειξει καποιο σημαδι αρωστειας!τρεφεται κανονικα κ ειναι δραστηριο:D

δεν το εχω εκπαιδευσει κ δεν το πιανω συχνα στα χερια μου.δεν δειχνει να ειναι επιθετικο αλλα μια φορα με δαγκωσε ελαφρα(μυριζαν φαγητο τα χερια μου)χωρις να πονεσω η να κανω πληγη.

απλα το αναφερω κ αυτο γνωριζοντας οτι τα χαμστερ νανοι καμμια φορα δαγκωνουν.

αν σε ενδιαφερει αλλο ενα απο τα πολλα χαμστερ πες μου,μιας κ μενεις κοντα:cool:

8. Perdix-perdix

Perdix-perdix PB New Member

Φιλε Γιαννη ειχα πολλα χαμστερακια Ρομποροφσκι οπως λεγοντε κ πραγματικα ειναι πολυ γλυκα κ παιχνιδιαρικα.Παντως στην αρχη θελουν λιγο καιρο να συνηθησουν την οσμη σου κ κυριως γινοντε λιγο επιθετικα οταν πας να τα πιασεις οταν κοιμουντε...

9. yannis

yannis PB New Member

παιδια το χαμστερ το πηρε η αδερφη μου!δεν ειχα σκεφτει οτι μπορει να το ηθελε.οπως κ ναχει ειναι σε καλα χερια.

ευχαριστω για τον χρονο σας!

μπορει να σβηστει η να κλειδωθει...το ποστ.

10. skopos

skopos PB New Member

Τόση φασαρία για το τίποτα δηλαδή

11. yannis

yannis PB New Member

αφου εγινε τοση φασαρια κ ανησυχησα κοσμο,τοτε τι να πω,συγνωμη!

αλλη φορα θα σκευτομαι πριν ποσταρω κ παλι συγνωμη!

12. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Απλά Γιάννη μην κάνουμε επιπόλαιες αγορές ζώων. Πρώτα σκεφτόμαστε αν έχουμε το χρόνο, την διάθεση να ασχοληθούμε μαζί του και μετά το παίρνουμε. Κρίμα δεν είναι; Συγνώμη αλλά αυτή είναι η γνώμη μου...

13. yannis

yannis PB New Member

σου εχω απαντησει στο δικο σου ποστ : ποσο ευκολα χαριζουν ζωακια

Μοιραστείτε

Φόρτωση...