Χαριζεται ιγκουανα

Συζήτηση με θέμα Χαριζεται ιγκουανα, που ξεκίνησε από sophia pj., στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 20 Μαρ 2008.

1. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Χαριζεται θηλυκο ιγκουανα..με ολα της τα προικια.Ακουει (λεμε τωρα) στο ονομα Σουζι..ειναι 1 μετρο και κατι.Εχει καλη συμπεριφορα ..(ειναι κοριτσι απο σπιτι) :D..Και ...μονο σε ατομο που εχει πειρα με ερπετα!
    Χορτοφαγο ειναι!:cool:(χαχαχχαχα!)...

Συνημμένα Αρχεία:

2. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

μεγαλώνει κιαλλο?γιατι το δινεις?

3. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Μεγαλωνει και αλλο "λιγο"..φτανει μεχρι 1,80εκ. σε μηκος και μετα αρχιζει να μεγαλωνει σε μεγεθος-ογκο.Το δινω γιατι θελει χωρο...και δεν εχω αυτη την πολυτελεια.Την εχω 7 μηνες ..συχνα την αφηνω να κοβει βολτες μεσα στο σπιτι.Λατρευει τα ψηλα μερη...την ζεστη..τον ηλιο και να πλατσουριζει στο νερο.

4. epo

epo PB New Member

σοφια μου μακαρι να ειχα κ γω χωρο κ θα την ηθελα τη σουζι!

ποσο μαλλον οταν ειδα τη φωτο με το πληκτρολογιο απο το playstation...θα χα κ αντιπαλο...χαχα!
    ελπιζω να βρεθει καποιος που να την αγαπησει!μην τη δωσεις οπου κ οπου!

5. theodosia!

theodosia! PB New Member

το θελωωω ειναι γλυκα!

6. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

κοιτα πες το οτι θες αλλα γλυκα δεν το λες με τιποτα!

7. theodosia!

theodosia! PB New Member

;p ΕΙΝΑΙΙιιιιιιι !

8. Wind-sa

Wind-sa PB Member

Ki ego thimame ithela trela na paro mia mikroula iguana...meta diavaza oti megalonoun toso poli kai ksanaskeftika :)

9. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

... :eek: Εχει αγκαλια ενα δεινοσαυρο! :eek:

10. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Ευχαριστω με υποχρεωσατε!χχαχαχαχαχα..Και ενας μουστερης να την ηθελε μαλλον μου τον τρομαξες Πωλινα (με ωμεγα)...χχαχαχαχαχα!

11. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

για την ακριβεια τον ξαδερφο του δεινοσαυρου...

12. dimitris

dimitris PB New Member

αγκαλια ενα δεινοσαυρο ???
    Σοφια τοσο μεγαλη εισαι?
    πως τον κρατησες ζωντανο τοοοσα χρονια?
    προιστορικη γρια η σοφια.
    απο την εποχη των παγετονων οι ανθρωποι αγαπουσαν τα ζωα.

13. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Λοιπόν Σοφία, βρέθηκε ο γενναίος που θα υιοθετήσει το ιγκουάνα σου??:D

Για να το κανουμε πιο ενδιαφέρον, ο γενναίος που θα το τολμήσει θα παρει και κέρασμα σοκαλατάκια χειροποιητα...συνταγή: Στους φίλους της μαγειρικής και όχι μόνο!:D

14. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Δημητρη κακιασμενο..μαυριδερο..εγω μπορει να ειμαι προιστορικη γρια.Εσυ ομως ανηκεις στα μονοκυτταρα..πολυ πριν απο μενα και τους δεινοσαυρους.Ναι Ζινα εχω καποιους υποψηφιους.Αλλα θελω να παει σε ατομο που να γνωριζει τις ιδιαιτεροτητες αυτων των ομορφων ζωων.Αντε μην μου κολλατε γιατι θα ανεβασω φωτο που ειναι αγκαλιτσα μου!χαχχαχχαα!

15. nasosKE_30

nasosKE_30 PB New Member

sofia εδω μεσα δυσκολα θα βρεις καποιον που να του αρεσουν τα ερπετα γιατι λιγο πολυ ολοι με πτηνα εχουμε λοξα.
    βρες φορουμ με ερπετα και βαλτο και εκει γιατι εκει και πιο ευκολα θα βρεις καποιον αλλα και πιο ειδικό στα ερπετά.

16. paoki72

paoki72 PB New Member

Το θελω εγω να με κανει παρεα τις κρυες νυχτες του χειμωνα.

17. teo2

teo2 PB New Member

Μην το πάρεις δεν είναι μαύρο!

18. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Οχι δεν ειναι..αλλα αν το παρει ο Μητσος..''μαυρο'' θα γινει ..με ασπρες ριγες ισως!χαχχαχαχα!Σας ευχαριστω...μου ειναι δυσκολο να την "ξεφορτωθω"..αφενως γιατι λιγοι την θελουν..και αφετερου γιατι δεθηκα μαζι της.

19. ΙΟΑ

ΙΟΑ PB New Member

Σοφάκι περιμένουμε τη φωτό.

20. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

αν την δινεις σε ζωοφιλο "ποντικο" με πολυ χωρο και με γνωση στα ερπετα{εχω αλλα 3 ερπετα,2 φιδια κα ιεναν χαμαιλεων}ευχαριστως να την υιοθετησω

Μοιραστείτε

Φόρτωση...