Χαρίζω Χαριζεται θηλυκο παπαγαλακι budgie

Συζήτηση με θέμα Χαριζεται θηλυκο παπαγαλακι budgie, που ξεκίνησε από kalamaris, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 20 Αυγ 2009.

1. kalamaris

kalamaris PB New Member

Καλημερα απο την Θεσσαλονίκη ,χαριζεται θυλικο παπαγαλακι ειναι υγιέστατο,χρώματος μπλε.
    Μαζι με το παπαγαλακι χαρίζονται και ταιστρες,ποτιστρες,κλουβι,φωλια οποιος ενδιαφέρεται
    στειλει P.M. Γραψτε λαθος ειναι Budgie

2. BanOr

BanOr PB New Member

Να ρωτήσω γιατί το δίνεις;

3. EFTHIMIS

EFTHIMIS PB New Member

Φιλαρακι αυτο το παπαγαλακι που εχεις ειναι Budgie,τα Lovebird ειναι σαν αυτο που σου εστειλα!

4. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 14 Ιουλ 2016
  5. sakis276

sakis276 PB New Member

Φιλε μου καλησπερα.Αν οντως ειναι Lovebird και ειναι 1.000.000 % ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ το θελω εγω για τον Τακη μου.

6. kalamaris

kalamaris PB New Member

Βασικα δεν ειναι LOVEBIRD εκανα λαθος δεν τις γνωριζω καλα τις ρατσες ειναι Budgie απο οσο μου ειπε καποιος απο εδω μεσα που είδε την φοτο του ενδοιαφέρεστε ακομα?

7. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Ο τιτλος του θέματος άλλαξε από Χαριζεται LOVE BIRD σε Χαριζεται θηλυκο παπαγαλακι Budgie.

8. ntertzas

ntertzas PB New Member

σε στειλα μνμ LOVE BIRD νομιζα ηταν, γιατι εχω αρσενικο(ο κουμπαρος μ),ευχομαι να το παρει καποιος ...

9. Ryu

Ryu PB New Member

αμα εισουν κοντα θα την επερνα εγω.:confused:

10. DIMITRISTS

DIMITRISTS PB New Member

Γεια

Το θελω εγω αλλα ειμαι απο Αθηνα.

11. sakis276

sakis276 PB New Member

κ.Σταυρο κλειστε το θεμα γιατι ο φιλος kalamaris αλλαξε γνωμη και θα το κρατησει το πουλακη

12. giwrgospapagal

giwrgospapagal PB New Member

θελω πολυ αυτο το παπαγαλακη αλλα βρισκομαι μακρια στη Νικαια η οπια βρισκαιτε πολυ κοντα στον Πειραια και κοντα στην Αθηνα.αν μου το στιλετε εσυς θα το παρω με τα χαρας βλεπετε εχω και εγω παπαγαλο Budgie το οπιο ειναι αρσενικο και θελω να το ζευγαρωσω.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ

13. Stavros

Σάκη, για να πάψει να ισχύει η αγγελία θα πρέπει να δηλώσει ο ίδιος ο kalamaris ότι δεν ισχύει.

14. sakis276

sakis276 PB New Member

Το λεω αυτο επειδη κλεισαμε ραντεβου να βρεθουμε για να μου δωσει το πουλακι και με πηρε τηλ την αλλη μερα που ειχαμε το ραντεβου και μου ειπε συγνωμη αλλα αλλαξα γνωμη και θα το κρατησω.Τωρα αν μου ειπε ψεματα αυτο δεν το γνωριζω.

15. Stavros

Καταλαβαίνω και σε ευχαριστούμε που ενημέρωσες. Τυπικά όμως την ενημέρωση για την εξέλιξη του θέματος θα πρέπει να την κάνει αυτός που το άνοιξε. :)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...