Χαριζεται ζευγαρι παπαγαλακια

Συζήτηση με θέμα Χαριζεται ζευγαρι παπαγαλακια, που ξεκίνησε από Katerina, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 11 Σεπ 2008.

1. Katerina

Katerina PB Member

Χαριζεται ζευγαρι παπαγαλακια, ο αρσενικος ειναι πολυ ημερος, τον εχουμε απο μωρο, εχει μαθει βγαινει απο το κλουβι κι εχει καλη επαφη με τους ανθρωπους και η θηλυκια ειναι αρκετα ηρεμη. Θα προτιμουσα να δοθουν στη Θεσσαλονικη, γιατι δε θελω να ταλαιπωρηθουν με μετακινησεις, τον αρσενικο τον ειχαμε παρει μολις εμαθε να τρωει , ειναι περιπου3 ετων και η θηλυκια αγοραστηκε 5 μηνες μετα χωρις να ξερουμε την ηλικια της ακριβως.

Συνημμένα Αρχεία:

2. Frania

Frania PB Member

Δεχομαι να γινω η θετη μαμα τους πολυ ευχαριστως...ασε που θα ειμαστε και κοντα και θα μπορεις να τα βλεπεις οποτε θελεις! Αν δεν υπαρξει καλυτερη λυση...Θα χαρω πολυ!

3. paoki72

paoki72 PB New Member

Ξερω Κατερινακι μου οτι αν στα ζητουσα εγω θα μου τα εδινες,αλλα εφοσον τα θελει το φιλαρακι μου το Φρανακι,να τα δωσεις.Ειμαι σιγουρος οτι θα τα προσεχει.

4. Katerina

Katerina PB Member

Βρε ουστ που θυμηθηκες οτι θες και παπαγαλακια,αυτα μονο σου ελειπαν!:D:p

5. Xamodraki

Xamodraki PB New Member

Παιδια ελπιζω να μη σας το χαλαω αλλα κι εγω ενδιαφερομαι! :D Και το δικο μου ζευγαρακι ειναι ακριβως το ιδιο! Δηλαδη τον αρσενικο τον εχω απο μωρο, σχεδον απο τοτε που εσκασε απο τ' αυγο και η θηλυκη ειναι αγορασμενη πιο μετα χωρις να ξερω την ηλικια της.

6. Katerina

Katerina PB Member

Ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον,τα παπαγαλακια δοθηκαν, αν χρειαστει παλι να αποχωριστω καποιο κατοικιδια, θ ασας ενημερωσω

7. paoki72

paoki72 PB New Member

Να εισαι καλα Κατερινακι μου και παντα να μας χαριζεις ωραια πουλακια.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...