Χαρίζω Χαρίζω θηλυκά ημίαιμα καναρίνια

Συζήτηση με θέμα Χαρίζω θηλυκά ημίαιμα καναρίνια, που ξεκίνησε από spatsellis, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 1 Σεπ 2009.

1. spatsellis

spatsellis PB New Member

Χαρίζω θηλυκά ημίαιμα καναρίνια μονόχρωμα (κόκκινα )και πολύχρωμα φετεινά και περσινά λογω μετακόμισης στην επαρχια!Δυστυχώς δεν μπορώ να τα πάρω όλα μαζί μου και πρέπει να χαρίσω μερικά.Μένω Αθήνα στο κέντρο!

2. irini

irini PB New Member

καλημερα
    μενω στην κω και ευχαριστως θα επαιρνα τα πουλακια αν δεν σου κανει κοπο να τα βαλεις στο καραβι
    θα ειμαι Αθηνα πρωτες μερες του οκτωμβρη
    αν ενδοιαφερεσαι επικοινωνησε

3. voutsigoutsi

voutsigoutsi PB New Member

Καλησπερα φιλε. Μενω κι εγω κεντρο και ηθελα αν μπορεις να μου δωσεις ενα κοκκινο θυληκο να το κανω ταιρι του χρονου με τον κοκκινο αρσενικο μου.

4. pankarami

pankarami PB New Member

καλημερα φιλε ψαχνω και εγω καιρο να βρω καναρινια...

5. Serinia

Serinia PB New Member

Αν σου περισεψει ενα θηλυκο κοκκινο μονοχρωμμο σκεψου οτι υπαρχω και εγω που θα επαιρνα ενα ευχαριστως.

6. takisodigos

takisodigos PB New Member

καλησπερα.εαν εχει περισεψει καποιο καναρινι και για μενα

7. sotos

sotos PB New Member

καλισπερα φιλε μενω Βριλησσια αν περισευει καποιο ...

8. voutsigoutsi

voutsigoutsi PB New Member

Ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο Σπυρο για τις 3 πανεμορφες καναρες που μου χαρισε!

9. spatsellis

spatsellis PB New Member

Αν μπορεις Σαββατο απογευμα περνα να σου δωσω.Για λεπτομερειες παρε με αυριο τηλ στο <removed>.

10. nik81

nik81 PB New Member

γεια σου φιλε μου ενδιαφερομαι και εγω αν σου εχει μεινει κατι...

11. terios

terios PB New Member

φιλε αν εχει μεινη κανα καναρινη και για μενα μιας και ειμαι απο μυτιληνη αλλα απο βδομαδα θα ειμαι Αθήνα και θελω να παρω καναρινια να μεγαλωσει η οικογενεια!

12. fredie

fredie PB New Member

Δεν με απασχολει το χρωμα θελω 1 η 2 θηλυκα να φτιαξω ζευγαρια.Μενω χαιδαρι και καθε μερα ειμαι κεντρο αν δεν τα εδωσες περιμενω απαντηση.

13. fredie

fredie PB New Member

Αυριο 7/9 στις 9.15 το πρωι θα ειμαι για μιση ωρα στο τερμα των τρολλευ στα Πετραλωνα που ειναι εξω απο τον σταθμο του ηλεκτρικου .

14. GLOVE

GLOVE PB New Member

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΥΡΟ, ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑ.
    ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ. ΕΧΟΥΝ ΔΕΙΞΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ.
    ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΤΗΛ. ********, ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

15. _atsalinos

_atsalinos PB New Member

τελικα δοθηκανε ολα?

16. georgio13

georgio13 PB New Member

αμα περισεψε κανενα μπορουμε να κανουμε ανταλαγη. εχω μια απλη καναρα και δεν την θελω. ειναι 1 χρονου και ειναι κοινωνικη. την ανταλαζω με ενα αρσενικο μικρο περιπου 1 χρονου.

17. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Και τι να την κάνει την κανάρα σου από τη στιγμή που άνοιξε αυτό το θέμα μόνο και μόνο για να χαρίσει θηλυκά ημίαιμα καναρίνια; ; Ακόμη και να μη θέλει τη δική σου και να θέλει απλώς να σου χαρίσει, πάλι θηλυκό προσφέρει.

18. georgio13

georgio13 PB New Member

επειδι δεν την θελω την καναρα μου. για αυτο

Μοιραστείτε

Φόρτωση...