Χαρίζω Χαρίζω Παπαγάλο Μέγιερ

Συζήτηση με θέμα Χαρίζω Παπαγάλο Μέγιερ, που ξεκίνησε από tilemachos, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 17 Οκτ 2008.

1. tilemachos

tilemachos PB New Member

Δίνεται μόνο σε αποδεδειγμένο φίλο των παπαγάλων,παπαγάλος Μέγιερ 2,5
    ετών ταισμένος στο χέρι με πιστοποιητικό γέννησης στην Ελλάδα. Είναι
    πολύ φιλικό,παιχνδιάρικο και ήρεμο πουλί,κάθεται στο χέρι και τρώει όλες
    τις τροφές.Δίνεται μαζί με το κλουβί του λόγω μετακόμισης.

2. Yasmin

Yasmin PB Member

Θα μου δώσεις περιθώριο μέχρι την Κυριακή το απόγευμα να σου απαντήσω σίγουρα; Αν όμως σε επίγει το θέμα άμεσα και βρεις κάποιον άλλο που να το θέλει, θα καταλάβω!
    ;)

3. Yasmin

Yasmin PB Member

Μήπως γνωρίζουμε το φύλο;;; Όχι ότι έχει και πολύ σημασία, αλλά λέμε...

4. ShadyLady

ShadyLady PB Member Article Writer

Τηλέμαχε ενδιαφέρομαι να τον πάρω...θα ήθελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα όμως πρώτα.

Το πουλί είναι υγιές; Κάνει φασαρία; Τι συνήθειες έχει;

5. tilemachos

tilemachos PB New Member

Πριν απο λίγο επικοινώνησε μαζί μου ο Δημήτρης και συμφωνήσαμε να έρθει αύριο για να παραλάβει το πουλάκι ,
    Ο Δημήτρης έχει και αλλους παπαγάλους και απότι φαίνεται θα είναι απο τους ιδανικούς συντρόφους για τον παιχνιδιάρη Ρίμπο.
    Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον.

Νάσται καλά και να αγαπάτε αυτά τα θαυμάσια πουλιά.

6. Greek yorkshire

Greek yorkshire PB Member

δημητρη επειδη οι μεγερ ειναι η καψουρα μου (τον εχω στο avatar αλλωστε) δεν τον δινεις σε εμενα?

7. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Δημήτρη ο παπαγάλος δόθηκε όπως αναφέρεται ήδη στο προηγούμενο ποστ οπότε ουσιαστικά το θέμα έχει κλείσει. :)

8. xrisa

xrisa PB New Member

καλησπερα τηλεμαχε.ειμαι καινουργια στο site και ειδα τυχαια το μνμ σου.ξερεις ειχα και εγω εναν παπαγαλο μεγερ αλλα πεθανε δυστυχως και ειμαι χαλια.θα ηταν μεγαλη μου τιμη να μου εδινες τον παπαγαλο.πιστευω να με καταλαβαινεις.τωρα εσυ αποφασιζεις...

9. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Το θέμα έχει κλείσει στην ουσία, 35 μόλις λεπτά μετά τη δημοσίευσή του. Αναφέρθηκε ήδη δύο φορές προηγουμένως.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...