Χαρίζω Χαρίζονται 4 ζεμπράκια

Συζήτηση με θέμα Χαρίζονται 4 ζεμπράκια, που ξεκίνησε από ζιζι, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 15 Νοε 2015.

1. ζιζι

ζιζι PB New Member

Καλημέρα!! Χαρίζονται 4 ζεμπράκια, ένα ζευγάρι και τα δύο θηλυκά παιδάκια τους. Σε λίγες ημέρες φεύγω στην Τουρκία και δυστυχώς δεν μπορώ να πάρω μαζί μου όλα τα πουλάκια μου.. Εάν είναι κάποιος από Θεσσαλονίκη και ενδιαφέρεται ας μου στείλει..

2. jim23

jim23 PB New Member

Μόνο από Θεσσαλονίκη???

Φωτογραφίες έχεις???

3. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Έχεις εμπειρία από παρόμοια πουλιά?
    Είχες ποτέ ζεμπράκια?

4. jim23

jim23 PB New Member

Όχι αλλα ενδιαφέρομαι να μάθω το είδος . Εκτός κι αν υπάρχει κάποιος γνώστης του είδους κοντά στην Θεσσαλονίκη Γιατί εγώ είμαι Πάτρα και η μεταφορά είναι λίγο δύσκολη.

5. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Μήπως θα πρέπει πρώτα να αποκτήσεις τις βασικές αλλά απαραίτητες γνώσεις και στη συνέχεια να φιλοξενήσεις τα πουλιά που σε ενδιαφέρουν?

6. jim23

jim23 PB New Member

Συμφωνώ. Μερικές φορές γίνομαι λίγο παρορμητικος αλλά το κάνω άθελά μου απλά και μόνο από το ενδιαφέρον.

7. jim23

jim23 PB New Member

Τελικα τα ζεμπρακια τι εγιναν???

8. ζιζι

ζιζι PB New Member

Παιδιά καλησπέρα.. Ήμουν εκτός χώρας και δεν κατάφερα να απαντήσω νωρίτερα.. Τα ζεμπράκια τα έχω ακόμη. Δυστυχώς δεν ενδιαφέρθηκε κάποιος από Θεσσαλονίκη. Θα τα φιλοξενήσει για λίγο η μητέρα μου μέχρι να βρεθεί η νέα τους οικογένεια!!

9. Nikos kara

Nikos kara PB New Member

Υπάρχουν ακόμα με ενδιαφέρει είμαι από Αλεξανδρούπολη

Μοιραστείτε

Φόρτωση...