Χαρίζονται σκυλάκια ημίαιμα

Συζήτηση με θέμα Χαρίζονται σκυλάκια ημίαιμα, που ξεκίνησε από PPIPIS, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 13 Φεβ 2008.

1. PPIPIS

PPIPIS PB New Member

Παιδιά μετά απο μία γέννα της σκυλίτσας μου, διαστάυρωση ντόπερμαν με μπόξερ χαρίζονται ημίαιμα κουταβάκια 1,5 μηνών.3 αρσενικά 3 θηλυκά πανέμορφα... ¨οποιος επιθυμεί να επικοινωνήσει μάζί μου ...

2. kristhegreek

kristhegreek PB New Member

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 12 Ιουλ 2016
  3. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Μεταφέρθηκε :)

4. PPIPIS

PPIPIS PB New Member

Οσο ζώ μαθαίνω. :)

5. PPIPIS

PPIPIS PB New Member

Και οι αντίστοιχες φώτος..

Συνημμένα Αρχεία:

6. Katerina

Katerina PB Member

ειναι πολυ ομορφα και πολυ καλη η διασταυρωση,να σου ζησουν και να βρουν ανθρωπους ν ατ ααγαπανε...:rolleyes::D

7. PPIPIS

PPIPIS PB New Member

Eυχαριστώ πολύ ελπίζω να βρω κάποιους φιλόζωους για να βρούν κατοικία ...

8. theodosia!

theodosia! PB New Member

ειναι τελειααα!

9. PPIPIS

PPIPIS PB New Member

¨Παίδιά 3 έμειναν βοηθήστε να βρούνε μία καλή οικογένεια...

10. dimis

dimis PB New Member

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ .εαν δεν βρηκες καποιον να τα δωσεις τουλαχιστον για 1 αρσενικο κατα προτημηση θα ενδιαφερομουν .με λενε δημ ειμαι απο Θεσσαλονίκη και θα με βρεις στο .ευχαριστω

11. Katerina

Katerina PB Member

Μπραβο Δημητρη!Ευχομαι να ειστε και οι δυο τυχεροι και να βρειτε ο ενας τον αλλον!:D

12. PPIPIS

PPIPIS PB New Member

Φίλε μου μου έχει μείνει μόνο το μαύρο και είναι θηλυκό. αν σε ενδιαφέρει αναλαμβάνω όλα τα έξοδα να στο στείλω στην Θεσσαλονίκη. Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου μήνυμα.

13. dimis

dimis PB New Member

καταρχην θελω να σε ευχαριστησω και να τονισω οτι εισαι πολυ καλοσ ανθρωπος που νιαστηκες να αναλαβεισ ακομη και τα εξοδα .θελω ενα σκυλακι αλλα θα προτημουσα αρσενικο .κριμα σιγουρα ομως καποιος θα βρεθει

Μοιραστείτε

Φόρτωση...