Χαρίζω Χαρίζονται καναρίνια αρσενικά

L

lee

PB New Member
αποφασησα μετα απο ωριμη σκεψη να ελατωσω τον αριθμο των πουλιον μου χαριζοντας σε φιλους που θα τα αγαπανε και θα τα φροντιζουν αναλογα αρσενικα καναρινια κοινα σε διαφορους χρωματισμους ηλικιας 1-3 χρονων
για περισσοτερες πληροφοριες τα στοιχεια μου ειναι διαθεσιμα στο forum

D

dinos87

PB New Member
Απόστολε εγώ θα ήθελα κανενα γκλόστερ τις γιορτές θα είμαι Ξυλόκαστρο θα σου τηλεφωνήσω και θα τα πούμε ευχαριστώ.

L

lizard

PB Member
φιλε dinos87 ο φιλος μας χαριζει καναρινια κοινα δεν λεει κατι για γκλοστερ νομιζω.

Τ

τονυ

PB New Member
φιλε ενδιαφερομαι για μερικα πουλακια πες κανα τροπο αν μπορεις να τα στειλεις πειραια να κανονισουμε

Α

Αθανάσιος Γαλανάκης

PB New Member
Φίλε μου σου έχω στειλει pm.Για οποια απορία σου απαντησε μου...
Φιλικά
Με τιμή
Αθανάσιος Γαλανάκης

L

lee

PB New Member
Θα ηθελα να ενημερωσω οτι τα τελευταια πουλακια προς διαθεση θα τα παραδοσω αυριο το πρωι εκτος απο μερικα που θα τα παραλαβουν απο το χωρο μου την επομενη εβδομαδα εδω θελω να σας ευχαριστισω ολους και να ευχηθω να σας ζησουν και με πολλους απογονους ελπιζω στο μελλον να μπορεσω να χαρισω μεγαλυτερο αριθμο πουλιον συνολο εδωσα 12 πουλακια

mgerom

mgerom

Honored Member
Απόστολε εμείς σ' ευχαριστούμε για την ευγενική σου χειρονομία.

Α

Αθανάσιος Γαλανάκης

PB New Member
Σαφέστατα τέτοιες κινήσεις απότελούν παράδειγμα προς μίμηση...Να ξέρετε ότι μέσω τετοιων κινήσεων ανεβαίνετε στα μάτια πολλών και εμείς με την σειρά μας γινόμαστε "διαφήμισή" σας...
Να στε καλά...

Με τιμή
Αθανασιος Γαλανάκης

Τ

τονυ

PB New Member
φιλε αποστολη μολις σχολασα και ειδα τα πουλια που μου χαρισες ειναι αστερια σε ευχαριστω πολυ και ευχαριστως να τα λεμε συχνα και απο εδω και με κανα τηλεφωνο και παλι ευχαριστω

P

PPIPIS

PB New Member
Φίλε μου καταπληκτικά τα πουλάκια και σε πολλή καλή κατάσταση. Πραγματικα σε ευχαριστώ για την χειρονομία σου. Τα έβαλα σε κλουβάκια καινούρια σήμερα και κατόπιν ελευθέρωσα 2 σπήνους που μου είχαν χαρίσει. Γενικά έχω αρχίσει κα ιασχολούμαι πολύ με τα καναρίνια και με την προσθήκη των δικών σου εύχομαι σύντομα να αποκτήσω και άλλους απογόνους...

Georgina

Georgina

Honored Member
PBCP Contributor
Τελικά η ευγενικη πράξη σου Αποστόλη είχε πολλαπλό θετικό αντίκτυπο! Το καλύτερο όμως ήταν η απελευθερωση των δύο σπίνων!Μπραβο!

Ι

ΙΟΑ

PB New Member
Μπράβο φίλε Αποστόλη. Μακάρι και άλλοι υπό τις δικές σου συνθήκες να κάνουν το ίδιο.

glafkos

glafkos

PB New Member
Αποστολη καλησπερα ευχαριστω και εγω με την σειρα μου για τα 2 καναρινακια που μου εδωσες χτες ξεθαρεψανε και αρχισανε το κελαιδισμα

Α

Αλεξία

PB New Member
Μπράβο Georgina για την παρατηρηση σου συμφωνώ και εγω απόλυτα μαζί σου.

G

GALEKOS

PB New Member
καλημερα
αποστλε εχεις ακμα τα πουλια
ενδιαφερομαι και εγω

αν τα δινεις ακομα πεσμου
ευχαριστω

V

vendetta

PB New Member
φιλε μου ενδιαφερομαι για 2 ομως ειμαι ηρακλειο κρητης,πως μπορει να γινει?

J

John4

PB New Member
φιλε μου και εγω ενδιαφερομαι για κανενα καναρινι!
που κοντα μενεις???

glafkos

glafkos

PB New Member
Αλεξανδρε καλησπερα τελεια τα πουλια που μου εδωσες σε ευχαριστω ξανα
ακης