Χαρίζω Χαρίζονται δύο κλουβιά για καναρίνια

Συζήτηση με θέμα Χαρίζονται δύο κλουβιά για καναρίνια, που ξεκίνησε από DimasYiannis, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 27 Ιαν 2016.

1. DimasYiannis

DimasYiannis PB New Member

Χαρίζονται δύο κλουβιά για καναρίνια.
    Το ένα είναι κλουβοτεχνικη,και το άλλο είναι το μαύρο έκθεσης για Γιορκ.
    Δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ,και είναι κρίμα να κάθονται.
    Είναι ολοκαίνουρια και τα δύο.
    Μένω στη Γλυφάδα-Αθήνα.

2. Dimitris.P

Dimitris.P Daily Active Member

καλησπέρα φίλε Γιάννη! θα με ενδιέφεραν και τα δύο,αν έχεις την καλοσύνη!

3. φιλε μου ενδιαφερομαι παρα πολυ μενω και εγω γλυφαδα σε σύνορα με πανοραμα κοντα στο σκλαβενιτη πραγματικα με ενδιαφερουν τα κλουβακια ποσο μαλλον αφοθ ειμαστε τοσο κοντα !!! θα βορουσα να εχω μια φοτογραφια !!!

4. ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ PB New Member

Kαλησπέρα στην παρέα εάν δεν έχουν δωθεί τα κλουβάκια θα με ενδιέφεραν πάρα πολύ. Μένω στην Γλυφάδα και θα μπορούσα να έρθω να τα παραλάβω από τον χώρο σου. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!! Ίσως και εσύ να χρειαστείς κάτι να μπορώ να στο ανταποδώσω. Φιλιά πολλά!!!

5. alicedros

alicedros PB Supporter

Γιάννη μου μπορείς να ανεβάσεις μια φώτο του κλουβιού της κλουβοτεχνικής?? Και μένα ίσως να με ενδιέφερε :)

6. DimasYiannis

Καλημερα σε ολους σας!
    Οπως απαντησα και του Βασιλη με πμ,θα το γραψω και εδω για οσους ηταν ενδιαφερομενοι.
    Επειδη μου αρεσει το δικαιο,και το σωστο,λειτουργησα με σειρα προτεραιοτητας.
    Ο Δημητρης ηταν ο πρωτος ενδιαφερομενος,και ετσι θεωρησα,πως πρεπει να διαλεξει πρωτος,αλλα μονο ενα,μιας που υπηρξε ενδιαφερον και απο αλλα μελη.
    Ετσι ο Βασιλης θα παρει το δευτερο που εμεινε.
    Το εκθεσης των γιορκ,θα το παρει ο Δημητρης,και το κλουβοτεχνικη θα το παρει ο Βασιλης.
    Ετσι θα εξυπηρετηθουν δυο ανθρωποι,και εγω θα νοιωθω πολυ καλα!
    Καλημερα σε ολους!!!

7. Dimitris.P

ευχαριστούμε πολύ,φίλε Γιάννη..και καλή συνέχεια σε όποια σχέδια κι αν οργανώσεις από δω και πέρα!:)

8. alicedros

alicedros PB Supporter

Όλα καλά! :)

9. Kwstas26

Kwstas26 PB New Member

Μπραβο Γιαννη για την χειρονομια σου να χαρισεις τα κλουβακια σου.
    Και ξανα μπραβο σου που θα πανε σε δυο ατομα και οχι σε ενα.

10. Ευχαριστουμε παρα πολυ !!! Μπορεις να μας βακεις φοτο για να δουμε τα καινουρια αποκτηματα

11. ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ PB New Member

Μία χαρά....η καλύτερη επιλογή σου!!!!

12. Dimitris.P

off topic..
    ο Γιάννης δώρισε τα κλουβάκια του σε 2 φίλους του φόρουμ..εγώ δώρισα ένα λατρεμένο θηλυκό μου σε ένα φίλο του φόρουμ..κ.α
    τελικά άξιζε ο κόπος των ιδρυτών του..και αξίζει και ο χρόνος που περνά ο καθένας μας μέσα στην παρέα αυτή! αρχίζουμε σιγά σιγά να εκδηλωνόμαστε και να στηρίζουμε ο ένας τον άλλον..είτε είμαστε μκροί είτε μεγάλοι,είμαστε μια παρέα!

13. Kwstas26

Kwstas26 PB New Member

Πολυ σωστα τα λες Δημητρη ετσι ειναι μπραβο σε ολους για την υπεροχη προσπαθεια τους

14. DimasYiannis

Μοιραστείτε

Φόρτωση...