Χαρίζεται όντως;

Συζήτηση με θέμα Χαρίζεται όντως;, που ξεκίνησε από Vasia24, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 18 Οκτ 2016.

1. Vasia24

Vasia24 PB Member

Παιδια καλημερα!!! Ειδα αυτη την αγγελια http://www.poulato.gr/asdfasfd-95570 και σκεφτηκα μηπως καποιος απο εσας ενδιαφερετε

2. sarpijk

sarpijk PB New Member

Δεν το πιστευω. Κατι παιζει.

3. Vasia24

Vasia24 PB Member

Γι'αυτο εχω και τα ερωτηματικα... αλλα οσοι το θελουν δε χανουν να ρωτησουν

4. Eleni pepper

Eleni pepper PB Member

Αχ αν ειναι αληθεια μακαρι να παει σε καλα χερια.τι ομορφο πλασμα..

5. Vasia24

Vasia24 PB Member

Ειναι πενταμορφο... γι'αυτο και σας το ανεβασα!!! Ειναι τελειο!!!

6. Εκηβόλος

Εκηβόλος PB New Member

Τι να πω...
    Δυστυχώς, όμως, στο κόσμο που ζούμε πρέπει να είμαστε καχύποπτοι, αλλά ποτέ δε ξέρεις...

7. Vasia24

Vasia24 PB Member

Εμενα το αυτο που εκανε εντυπωση ειναι οτι 1ον στη φωτογραφια δε μοιαζει με ενος χρονου... ( δε ξερω βεβαια τι αναπτυξη εχουν αυτα τα πουλια) και 2ον οτι δεν εχει τηλεφωνο... μονο μια φορμα για μηνυμα... αλλα μπορει οντως να ειναι καλη ευκαιρια...

8. ilie mp

ilie mp Daily Active Member

Αποκλειεται να χαριζεται. Ειναι πολυ σπανιο ειδος στην Ελλαδα. Οχι να το χαριζουν κι ολας..
    Κάτι παιζει σιγουρα..

9. Vasia24

Vasia24 PB Member

Δε χανει καποιος κατι να ρωτησει.. μπορει οντως να χαριζεται...

10. vasilis.a

vasilis.a PB New Member

η αγγελια ειναι πολυ παλια...

11. alicedros

alicedros PB Supporter

Πήρε κάποιος τηλέφωνο? :)

12. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Μακριά απο τέτοιες αγγελίες. Αν βάλω εγώ αγγελία "Χαρίζεται τζιπάρα Mercedes" θα την παίρνατε σοβαρά? Έχουν ληστέψει κόσμο με τέτοια που έκλεισαν ραντεβού να δουν το πουλί, δεν είμαστε παιδιά να την πατήσουμε.

13. Myra

Myra PB Moderator Staff Member

Υακινθος μακ"ω" αντε και με το καλο υακινθος μαλλινο.
    Βρωμανε οι απατες απο μακρυα.

14. takis1964

takis1964 PB Member

Απατη ειναι απο εξωτερικο ,γιαυτο και η μεταφραση ειναι ουγκα μπουγκα με gοogle translate ! Κανει καραμπαμ! ! Καταρχας το Μακαω το λεει Μακω :faceplm:D:D Η αγγελια επρεπε να ηταν "Απατη οντως":cool:

Τελευταία επεξεργασία: 18 Οκτ 2016
  15. kouklakis

kouklakis PB New Member

Πρώτον η φώτο είναι από ίντερνετ
    Δεύτερον το πουλι έχει κανένα 10χιλιαρο οπότε βρωμάει η δουλειά και προσπαθούν να φάνε λεφτά

16. YannisK

YannisK PB Known Member

Μην τσιμπάτε, είναι απάτη. Αν επικοινωνήσετε το πιθανότερο θα σας δώσουν κάνα βουλγάρικο αριθμό να καλέσετε, με χρέωση στο θεό.

Και εδώ : http://www.poulato.gr/duo-gkriza-papag-42314
    Δίνουμε αυτά τα δύο παπαγάλοι για την ελεύθερη. Αν ενδιαφέρεστε, επικοινωνήστε μαζί μας τώρα.

Γενικά αυτό το site έχει πολλές απάτες.

Για τι δεν ρωτάς επιτέλους να μας πεις και εμάς;

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 19 Οκτ 2016
  17. Vasia24

Vasia24 PB Member

YannisK οπως εγραψα την ειδα και σκεφτηκα οτι καποιος μπορει να ενδιαφερετε... αν ενδιαφερομουν εγω θα επαιρνα τηλεφωνο και δε θα ελεγα τιποτα... τωρα το στυλακι απεναντι μου δε το καταλαβαινω... πρωτα εστειλα το θεμα στον Stavros κνα παρω εγκριση και μετα το ανεβασα... δεν εχω να κερδησω κατι..

Τελευταία επεξεργασία: 19 Οκτ 2016
  18. YannisK

YannisK PB Known Member

Δεν υπάρχει κανένα στυλάκι Βάσια, αλλά όπως επιμένεις με βάζεις σε υποψίες... :D

έχει και μακώ κότα υβρίδιο
    http://www.poulato.gr/uakinthos-makw-ko-108667

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 19 Οκτ 2016
  19. Vasia24

Vasia24 PB Member

Το οτι βαζεις απο 2 φορες το καθε ποστ ειναι για να κανεις εντυπωση?? Τι να σου πω ρε YannisK εχω εταιρεια εξαπατησης και θελω να σας φαω τα λεφτα...

20. eva vrs

eva vrs PB Member

Έλα ρε παιδιά σταματήστε τώρα,θα φαγονωμαστε"" και μεταξύ μας τώρα;;;;;;;
    Η κοπέλα είδε μια αγγελία την έβαλε μιας που έλεγε πως χαρίζεται και καλά έκανε δηλαδή.Που να ήξερε πως μπορεί να είναι απάτη;;;;
    *τα δίπλα ποστς Βασια μου συνήθως κατα λάθος γίνονται αν ειδικά είσαι απο κινητό.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...