Χαρίζω Χαρίζεται αρσενικό ringneck

Συζήτηση με θέμα Χαρίζεται αρσενικό ringneck, που ξεκίνησε από sia9092, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 4 Σεπ 2014.

1. sia9092

sia9092 PB New Member

Χαρίζεται αρσενικό ringneck 20 χρονών λόγο μοναξιάς και έλλειψης χρόνου απο την μεριά μου !

2. Marina21

Marina21 PB New Member

Eνδιαφερομαι για τον παπαγαλακο σου!Μενω Λαμια. Σκοπευω να του προσφερω το καταλληλο περιβαλλον και αμετρητη αγαπη!Ειναι και εξημερομενος σωστα?

3. Ελευθερια Ρ

Ελευθερια Ρ PB New Member

Πες πρωτα σε πια περιοχη μενεις για να ξερουν αυτοι που συμμετεχουν στο θεμα.

4. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Γραφει στις πληροφοριες κατω απο το αβαταρ. ;) Αν και η αναφορα της ακριβους τοποθεσιας ισως να ηταν κατατοπιστικοτερη για την αγγελια.

5. sia9092

sia9092 PB New Member

Μακροχωρι μένω δίπλα στην βεροια

ναι ! φυσικά και ειναι εξημερωμένος επίσης λατρευει τις γυναίκες ! γιατι με τους αντρες ειχε μαλλον κακές εμπειρίες πριν τον πάρω εγω . ειναι μαθημενος να περπατάει και ελευθερος στο σπιτι ! δεν μιλάει αλλα προσπαθεί να μιμείται ήχους !

αυτος ειναι ο Ντινος

WP_000148.jpg

6. Marina21

Marina21 PB New Member

Αχουυυ τι ομορφουλης! Λοιπον τι πρεπει να κανω για να τον υιοθετισω??? Τον εχουμε λατρεψει μονο και μονο απο τις φωτογραφιες! Φανταζεσαι απο κοντα! Που θες αν ειναι να συνατηθουμε? Εγω παντως μενω Λαμια. Θα περασεις απο Λαμια καμια φορα για Αθηνα και τετοια αλλιως τι μπορουμε να κανουμε?

7. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Εμένα αυτό το πουλάκι γιατί μου μοιάζει για αλεξανδρινό;

8. groun

groun PB New Member

Σία σου έχω στείλει Pm....

9. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Indian Ringneck ειναι Μαρια. Οι Αλεξανδρινοι ειναι και μεγαλυτεροι σε μεγεθος και με μεγαλυτερο ραμφος.

10. vasilis.a

vasilis.a PB New Member

ενδιαφερομαι και γω.προσφατα απεκτησα μια θυληκη αλλα δεν βρισκω ταιρι.οσα βρηκα ειναι μικρα σε ηλικια.αν αποφασισεις να τον παρω θα περναει τελεια!

11. YannisK

YannisK PB Known Member

Πόσα χρόνια τον έχεις;

12. filippakos

filippakos PB New Member

καλησπέρα σου ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει ακόμα η αγγελία και αν ναι να σου πω ότι ενδιαφέρομαι έχω cackatiel και θα ήθελα έναν παπαγάλο ακόμα για να του κρατάει παρέα .γενικά έχω ιδιαίτερη σχέση με τα ζώα οποτε θα είναι σε καλά χερια .αν δεν τον έχεις δώσει διατίθεμαι να έρθω να τον πάρω ονομάζομαι φίλιππος από θεσσαλονίκη θα περιμένω τηλ σου αν θέλεις να μου τον δώσεις 69χχχχχχχχ. σαββατοκύριακα έχω δυνατότητα να έρθω μονο

Μοιραστείτε

Φόρτωση...