Χαθηκε conure βοηθεια

Συζήτηση με θέμα Χαθηκε conure βοηθεια, που ξεκίνησε από fotaras, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 26 Ιουλ 2009.

1. fotaras

fotaras PB New Member

παιδια καλησπερα σημερα με πηρε τηλ ενας κυριος απο την γειτονια μου ο οποιος ειχε ενα κονιουρα και τον εχασε προχτες το απογευμα σας παρακαλω οποιος τον δει ας επικοινωνησει μαζι μου ευχαριστω πολυ .τηλ επικοινωνιας *********
    Περιοχες : κ.πατησια,κυψελη,αττικη,αγ.ελευθεριο,αχαρνων,αγ.νικολαος πιθανα σημεια που μπορει να εχει παει.
    περρισοτερες λεπτομεριες σε λιγο..

2. fotaras

fotaras PB New Member

λοιπον παιδια μολις τωρα γυρισα απο εναν περιπατο με τον κυριο που το εχασε .πραγματικα θα κανω τα παντα για να μπορεσει να τον βρει ειναι σε μαυρα χαλια ο ανθρωπος ειναι και 50 χρονων βλεπεται και ετοιμαζεται για χειρουργιο τωρα αστα να πανε.

Red Fronted Conure
    ηλικια παπαγαλου 2,4 χρονων
    πρασινος με κοκκινο χρωμα στο κεφαλι και μια μαυρη κουκιδα αναμεσα απο τα ματια.
    εχει δαχτυλιδη κ 07

3. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

αφισακια στην περιοχη(ειδικα στα πετ και στα κτηνιατρια) και αγγελιες στο ιντερνετ...

ελπιζω να εχει καλη καταληξη...

4. Dimitris1973

Dimitris1973 PB New Member

θα εχω τον νου μου...καταλαβενω:(

5. vas

vas PB New Member

δυστυχώς ειμαι αρκετά μακρυα απο τις περιοχές και μαλλον δε θα μπορέσω να βοηθήσω,εύχομαι να πάνε όλα καλα με το πουλακι

Μοιραστείτε

Φόρτωση...