Παρουσίαση Φωτο-παρουσίαση Τimbrado Espaniol 2013

Συζήτηση με θέμα Φωτο-παρουσίαση Τimbrado Espaniol 2013, που ξεκίνησε από orion, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 2 Νοε 2013.

1. orion

orion PB New Member

Σας παρουσιάζω με εικόνες ορισμένα από τα αρσενικά Τimbrado Espanol μου του 2013. Πρόκειται για πουλιά που έχουν γεννηθεί από Φεβρουάριο έως και Μάιο.

Τα timbrados μου αυτή την εποχή αφού ολοκλήρωσαν το στάδιο που αποκαλώ προπαίδευση, βρίσκονται στα ατομικά κλουβιά διαγωνισμού-εκπαίδευσης και εκπαιδεύονται προκειμένου να ολοκληρώσουν το ρεπερτόριό τους.

Τις παρακάτω φωτογραφίες τις τράβηξα με το κουτί φωτογράφισης (photo-box).

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Καλή επιτυχία σε όλους.

Διαβάστε περισσότερα: http://timbradoscanary-r74.blogspot.gr/

2. panos70

panos70 PB New Member

Χρηστο καλη επιτυχια στο διαγωνισμο φετος που θα κατευεις, πολυ ωραια πουλια ιδικα το μπλε αλλα και τα αλλα δεν πανε πισω,να τα χαιρεσαι

3. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

πω πω εντυπωσιάστηκα, φτου φτου να τα χαίρεσαι! κι εμένα το γκριζο / μπλε μου φάνηκε ξεχωριστό αλλά και το μόνο του πράσινο. τι να λέω όλα πανέμορφα. μπράβο :)

4. Smokie

Smokie PB Member

Μπράβο Χρήστο σπαθάτα πουλιά , είμαι σίγουρος ότι θα είναι καλοί τραγουδιστές !

5. ΑΒΑΤΟΝ

ΑΒΑΤΟΝ PB Known Member

Χωρις να υπερβάλω ...ο Χρήστος ίσως απο τους καλύτερους εκτροφείς καναρινιών φωνής που έχω γνωρίσει.

Χρήστο...σου εύχομαι ότι καλύτερο.

(και ας μας την έκανες κοπάνα σημερα:p)

6. Vassos

Vassos PB New Member

Μπραβο Χρηστο. Πολυ καλη δουλεια. Σου ευχομαι τα καλυτερα.

Συνημμένα Αρχεία:

• bravo.gif
      bravo.gif
      File size:
      23,7 KB
      Προβολές:
      59
  7. orion

orion PB New Member

-ΑΒΑΤΟΝ: Όπως πάντα ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ! αλλά σε ευχαριστώ φίλε μου...

-Παιδιά σας ευχαριστώ όλους και όλες ;)

8. atrox

atrox PB New Member

φοβερα πουλακια φιλε μου. να τα χαιρεσαι

9. geo_ilion

geo_ilion PB New Member

τι ομορφιες ειναι αυτες μπραβο σου χρηστο καλη επιτυχια στον διαγωνισμο και καλες αναπαραγωγες να εχεις

10. orion

orion PB New Member

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ

Μοιραστείτε

Φόρτωση...