Φωνες καρδερινας

• Θεματοθέτης ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  • Ημερομηνία
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Σ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

PB New Member
Μηπως ξερει κανεις να μου δωσει καποια διευθυνση απο ιντερνετ για να κατεβασω φωνες απο καρδερινες;
Ευχαριστω!

mgerom

mgerom

Honored Member
--Κάνε λίγο υπομονή ,κάτι θα βρεθεί.Προς το παρόν ,αυτό για τους συμπαθούντας τα CARDUELIS - CARDUELIS

[youtube=youtube;NBr6BQO2Lzkyoutube]?NBr6BQO2Lzk[/MEDIA]

Σ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

PB New Member
Καλα τι να πω τωρα...πολυ τυχερος αυτος που εχει αυτην την καρδερινα!

mgerom

mgerom

Honored Member
--Εχω κάτι για τον Στέφανο που περίμενε υπομονετικά
αλλά και για όλους τους/τις τρελαμένους/νες με τις καρδερίνες.

Συνημμένα

Σ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

PB New Member
Να εισαι καλα φιλε μου!δεν ξερω πως να σε ευχαριστησω!

D

dkard

PB New Member
Μαγευτικά όλα καλοί μου φίλοι. Ήδη αποθήκευσα τα κελαιδίσματα που μπορούσα και σας ευχαριστώ από καρδιάς.

G

george38v

PB New Member
Στεφανε γεια σου.Λοιπον φωνουλες πολυ καλες απο καρδερινες θα βρεις εδω jilguero.es kαθως και απο φανετο και φλωρι! ειναι λιγο μεγαλα τα αρχεια και ειναι καπως δυσκολο να τα ανεβασω εδω!τυχερεεεεεεεεε!

M

muthos

PB New Member
καλημερα παιδια αν δεν υπαρχει τροπος να ανεβασουμε μεγαλα αρχεια και σε αυτο ας μας διαφωτισει ο Σταυρος θα βρουμε εναν τροπο να σας στηλω 10 cd με φονες απο καρδερινες που μας εδωσε απο ενα αλλο σαιτ ενας εκτροφεας ο ΣΠΥΡΟΣ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ και που των ευχαριστω πολυ

Stavros

Stavros

Administrator
Staff Member
Cd με φωνες καρδερινας

Γιάννη κάποια κομμάτια των 10 mb περίπου θα μπορούσαμε ευχαρίστως να ανεβάσουμε αλλά 10 Cd είναι κάπως δύσκολο.

P

pameinos84

PB New Member
ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ WEB.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Συνημμένα

A

anestomania

PB New Member
γεια σασ παιδεια.εχω ενα καρδερινοκαναρο δυο μηνων ,και θελω να το κανω καρδερινοφωνο.ευτυχωσ βρηκα τισ ομορφεσ φωνεσ απο καρδερινεσ στο φορουμ.θελω να μου πειτε αν θα βοηθησουν ευχαριστω

C

coolato967

PB New Member
geia sas pedia,

einai h prwth mou fora edw mesa ke blepw pws iparxei poikilia apo apories,mp3 karderinwn klp.

exw ke egw mia aporia: exw skartilia 1,5 xronwn pote 8a arxisoun na kanoun sinexes hxous ??? (einai arsenika ta perissotera):confused: