Φωνες καρδερινας

Συζήτηση με θέμα Φωνες καρδερινας, που ξεκίνησε από ΣΤΕΦΑΝΟΣ, στο Forum 'Φωνές Πουλιών, Βίντεο, Φωτο' του PetBirds, 26 Σεπ 2007.

1. ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ PB New Member

Μηπως ξερει κανεις να μου δωσει καποια διευθυνση απο ιντερνετ για να κατεβασω φωνες απο καρδερινες;
    Ευχαριστω!

2. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

--Κάνε λίγο υπομονή ,κάτι θα βρεθεί.Προς το παρόν ,αυτό για τους συμπαθούντας τα CARDUELIS - CARDUELIS

[youtube=youtube;NBr6BQO2Lzkyoutube]?NBr6BQO2Lzk[/MEDIA]

3. ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ PB New Member

Καλα τι να πω τωρα....πολυ τυχερος αυτος που εχει αυτην την καρδερινα!

4. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

--Εχω κάτι για τον Στέφανο που περίμενε υπομονετικά
    αλλά και για όλους τους/τις τρελαμένους/νες με τις καρδερίνες.

Συνημμένα Αρχεία:

5. ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ PB New Member

Να εισαι καλα φιλε μου!δεν ξερω πως να σε ευχαριστησω!

6. dkard

dkard PB New Member

Μαγευτικά όλα καλοί μου φίλοι. Ήδη αποθήκευσα τα κελαιδίσματα που μπορούσα και σας ευχαριστώ από καρδιάς.

7. george38v

george38v PB New Member

Στεφανε γεια σου.Λοιπον φωνουλες πολυ καλες απο καρδερινες θα βρεις εδω jilguero.es kαθως και απο φανετο και φλωρι! ειναι λιγο μεγαλα τα αρχεια και ειναι καπως δυσκολο να τα ανεβασω εδω!τυχερεεεεεεεεε!

8. muthos

muthos PB New Member

καλημερα παιδια αν δεν υπαρχει τροπος να ανεβασουμε μεγαλα αρχεια και σε αυτο ας μας διαφωτισει ο Σταυρος θα βρουμε εναν τροπο να σας στηλω 10 cd με φονες απο καρδερινες που μας εδωσε απο ενα αλλο σαιτ ενας εκτροφεας ο ΣΠΥΡΟΣ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ και που των ευχαριστω πολυ

9. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Cd με φωνες καρδερινας

Γιάννη κάποια κομμάτια των 10 mb περίπου θα μπορούσαμε ευχαρίστως να ανεβάσουμε αλλά 10 Cd είναι κάπως δύσκολο.

10. muthos

muthos PB New Member

σταυρο θα κανω εναν διαχορισμο των μικρον κοματιων

11. pameinos84

pameinos84 PB New Member

ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΣΤΟ WEB.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Συνημμένα Αρχεία:

12. anestomania

anestomania PB New Member

γεια σασ παιδεια.εχω ενα καρδερινοκαναρο δυο μηνων ,και θελω να το κανω καρδερινοφωνο.ευτυχωσ βρηκα τισ ομορφεσ φωνεσ απο καρδερινεσ στο φορουμ.θελω να μου πειτε αν θα βοηθησουν ευχαριστω

13. coolato967

coolato967 PB New Member

geia sas pedia,

einai h prwth mou fora edw mesa ke blepw pws iparxei poikilia apo apories,mp3 karderinwn klp.

exw ke egw mia aporia: exw skartilia 1,5 xronwn pote 8a arxisoun na kanoun sinexes hxous ??? (einai arsenika ta perissotera):confused:

14. γιαννης7

γιαννης7 PB New Member

ευχαριστω και εγω τους φιλους για τις πληροφοριες

Μοιραστείτε

Φόρτωση...