ΦΑΡΜΑ

Συζήτηση με θέμα ΦΑΡΜΑ, που ξεκίνησε από Stratisxx, στο Forum 'Ιδιοκατασκευές, Παρουσιάσεις Εκτροφείων' του PetBirds, 17 Φεβ 2008.

1. Stratisxx

Stratisxx PB New Member

Επειδή όλοι οι φίλοι μας δεν είναι πάντα μικροί και φτερωτοί , μια ασυνήθηστη πτέρυγα για την σελίδα του εκτροφείου μου .

Για όσους υποστηρίζουν ότι το μεράκι περιορίζεται .

Άντε να σας μπαίνουν και επεκτατικές ιδέες :eek: .

Στρατής ...

Συνημμένα Αρχεία:

2. andreasrodos

andreasrodos PB New Member

Βρε Στρατή,και μου το έλεγε ο Δημήτρης (Τ1) και δεν το πίστευα!
    Μπράβο φίλε,αν μη τι άλλο πρόκειται για κάτι πρωτοπόρο!

3. astrapogiannos

astrapogiannos PB Member

φραγκοκοτες,κοκκινα ελαφια,παγωνια,περδικες,παπιες διακοσμητικες,χηνεςκατσικες αλπινο απο ολα εχεις να τα χαιρεσαι με υγεια σε σενα κα ισε ολη την οικογενεια σου,αλλα φιλε στρατη μακαρι να ειχαμε κα ιεμεις τοσο χωρο εγω προσωπικα θα ειχα αλλα τοσα

4. boot

boot PB New Member

Στρατή έχεις ανεβάσει τον πήχη πολύύύύύύ ψηλά!

5. Stratisxx

Stratisxx PB New Member

Ξέχασα τον φύλακα ... άγγελο :D

Συνημμένα Αρχεία:

• dog.jpg
      dog.jpg
      File size:
      29 KB
      Προβολές:
      156
  6. ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ PB New Member

Φίλε μου Στράτη μας κάνεις και κομπλάρουμε

7. Green

Green PB New Member

Μπραβο φιλε Στρατη σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια Επειδη ξερω πως ειναι να εχεις πολλα διαφορετικα ζωα, σου ευχομαι ολοψυχα να σου φτανουν οι ελευθερες ωρες που εχεις για την φροντιδα τους :D...
    Και παλι μπραβο

8. Isidoros

Isidoros PB New Member

Φίλε Στρατή βαλτός είσαι?Κάτι τέτοια βλέπω και λέω να πάρω τα μπογαλάκια μου για χίο μεριά.Είμαστε και γείτονες.Να είσαι καλά φίλε και να χαίρεσαι την όμορφη ζωή σου με τα ζωντανά σου.

9. epo

epo PB New Member

φιλε στρατη εχεις κανει πραγματικοτητα ενα ...ονειρο μου!να εισαι καλα κ να τα χαιρεσαι με υγεια κ ευτυχια!

10. Sissy

Sissy PB Senior Member

:) Στρατη βλεποντας τη φαρμα σου,σε θεωρω τυχερο ανθρωπο!
    Να χαιρεσαι τα ζωα σου!
    Συγχαηιτηρια

11. νικ1

νικ1 PB New Member

φιλε στρατη να τα χαιρεσαι επαθα την πλακα θελω και γω να κανω κατι τετοιο οταν βρω το χρονο και το χωρο να εισαι καλα που μας δειχνεις τι μπορει να κανει ο ανθρωπος οταν ειναι μερακλης.

12. kristhegreek

kristhegreek PB New Member

Έχω πάει σε ζωολογικούς κήπους με λιγότερα ζώα.
    Μπράβο φίλε!

13. andrews69

andrews69 PB New Member

μπραβο Στρατη και επιδει ειμαι και Μυτηληνιος το καλοκαιρι που θα κατεβω στο σπιτι μου στην απανω σκαλα θα ερθω να σε επισκευφτω αν φυσικα θελεις

14. tsampinio

tsampinio PB New Member

να τα χαιρεσαι ολα τα ζωντανα σου μπραβο

15. Stratisxx

Stratisxx PB New Member

Παιδιά ευχαριστώ δεν περίμενα να σας αρέσει τόσο.

Μετά από 12 χρόνια στην Αθήνα αγανάκτησα και την έκανα ;).
    Τώρα προσπαθώ ακόμα να τα οργανώσω καλύτερα σε πιο κοντινό μου χώρο .

Επιφιλάσωμαι για την συνέχεια το επόμενο σαββατοκύριακο θα έχω και τα υπόλοιπα που τα έχω σε άλλο χώρο :confused: νομίζατε ότι ε'ιναι μόνο αυτά .

Να είστε όλοι καλά και καλά γεννητούρια μιας και είναι η πιο επίκαιρη ευχή που μπορώ να σας δώσω .

Η φωτογραφία αφιερωμένη στον κουμπάρο μου που νομίζει ότι τα νησιά δεν έχουν βουνά και χιόνια και κάθεται στην Αθήνα.

Συνημμένα Αρχεία:

16. andrews69

andrews69 PB New Member

αχ στρατο εκανα τα αδυνατα δυνατα να ερθω πανω αλλα απο το νοσοκομειο που εργαζομαι δεν μου εδιναν μεταθεση με τιποτα αλλα ποτε δεν ξερεις

17. Κοντοχωριανοί!

Μπράβο, ρε Στρατή! Κάτι τέτοιο-σε καμιά 3ετία...- ελπίζω να κάνω & γω.
    Για την ώρα ξεγελιέμαι στο κτήμα ενός φίλου, που έχουμε βάλει κάποια ζωάκια, ψαράκια κ.τ.λ. Έχω παραγγείλει & άλογο! Πώς λέμε "Πήρα φοβερές ζάντες!Αυτοκίνητο του...χρόνου!".
    Άσχετο, κατά το ήμισι είμαι...Γκασμάς!
    Παγουρογκασμάς, δηλαδή!
    Στην αγανάκτηση σε καταλαβαίνω. Είμαι στα Γιάννενα-στα ψηλά δηλαδή- αλλά θέλω να την κοπανήσω σε ακόμα ποιο...ψηλά,να γίνω εντελώς... Homo Erectus!

18. Στρατή να τα χαιρεσε τα ζωάκια σου και σου ευχομαι αλλα τοσα.Καιρο προσπαθω κατι τετοιο μια και μενω σε χωριο τα τελευταια 5 χρονια.Παλαιότερα εμενα θεσ/νικη μου την εδωσε η πολη και η βαβουρα και σηκωθηκα και εφυγα.Προς το παρον έχω τα βασικα ζωα,οπως οζαχος ενα σετερ και μερικα πτηνα παπιες, κοτες και φυσικα τα ωδικα.Καποτε ειχα και κουνελια.Ευχαριστώ που μας εδειξες οτι η ζωη στην εξοχη δεν αλλαζετε και εχει άλλη ποιοτητα.

19. Green

Green PB New Member

Παιδια μιλατε με τοσο ενθουσιασμο για φυγη απο την πολιτεια και τα τετριμμενα ...σας καταλαβαινω απολυτα, ετσι εφυγα και γω πριν απο 20 χρονια και ηρθα εδω στην ερημια με ενα καρο ονειρα...
    Ενα σας λεω μονο, πρεπει να το θελουν και οι δυο σε ενα ζευγαρι, αλλιως υπαρχει προβλημα και μαλιστα μεγαλο.Τωρα εμεινα μονος μου, κουραστηκα και απο Homo Erectus θελω να ξαναγινω λιγο ανθρωπος...

20. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Πολυ όμορφες εικόνες...αλλά με έβαλες σε μπελάδες Στρατή ...:)
    Βλέπαμε τις φωτογραφίες με τον γιό μου και μου ζητάει να του αγοράσω ενα ελαφάκι...Αντε τωρα να πείσω το παιδί οτι δεν πουλάνε τα ελαφάκια... Βρε τι τραβάμε ... :(

Μοιραστείτε

Φόρτωση...