Υπαρχει αντιστοιχο προγραμα του zooeasy αλλα στα ελληνικα;

Συζήτηση με θέμα Υπαρχει αντιστοιχο προγραμα του zooeasy αλλα στα ελληνικα;, που ξεκίνησε από zantinos1, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 21 Ιουν 2009.

1. zantinos1

zantinos1 PB New Member

καλησπερα σε ολους
    παιδια μηπως ξερει καποιος να μου πει καποιο προγραμα αντιστοιχω του zooeasy αλλα να ειναι στα ελληνικα γιατι αυτο υπαρχει μονο στα γερμανικα και αγγλικα και με αυτες τις γλωσσες δεν τα παω καλα
    ευχαριστω πολυ!:)

2. inca1099

inca1099 PB Member Article Writer

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 4 Σεπ 2016
  3. zantinos1

zantinos1 PB New Member

γρηγορη τα εχω δει αυτα και σε ευχαριστω που απαντησες τοσο γρηγορα
    αλλα δεν βλεπω που8ενα για ελληνικο προγραμα

4. inca1099

5. zantinos1

zantinos1 PB New Member

γρηγορη το κατεβασα το εκανα εγκατασταση αλλα δεν ειναι στα ελληνικα ειναι μονο αγγλικα και γερμανικα ελληνικα δεν υπαρχουν που8ενα σαν επιλογη σε ευχαριστω παντος

6. pommerouge

pommerouge PB New Member

τι ειναι αυτο με λιγα λογια?

7. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

8. inca1099

Είναι βάση δεδομένων διαχείρησης εκτροφής. Περνάμε τα ζευγάρια μέσα τους απογόνους τους και άλλα στοιχεία και έχουμε πλήρως όλα τα στοιχεία των πτηνών κτλ.

9. inca1099

Δες και αυτό "http://codex-soft.gr/1/index.php?option=com_content&task=view&id=5&Itemid=4"

10. zantinos1

zantinos1 PB New Member

το Bird Watcher το εβαλα γρηγορη και ειναι ολα τα λεφτα
    κριμα να ειναι demo θα το ψαξω και θα σου πω εντυπωσεις
    σε ευχαριστω παρα πολυ

11. dimitris

dimitris PB New Member

Το bird watcher το χρησιμοποιώ , είναι μια βάση δεδομένων πολύ εύχρηστη και βολική .
    Βέβαια θέλει πολλή δουλεία ακόμα(σαν πρόγραμμα ) για να καλύπτει της ανάγκες του καθενός μας , οι οποίες είναι διαφορετικές .
    Ο κύριος που μίλησα όταν ήταν να το αγοράσω ,πριν και μετά την αγορά , ήταν ευγενέστατος και πολύ εξυπηρετικός.
    Σε κάποια συνομιλία που είχαμε μου ανέφερε ότι θα το αναβαθμίσει , τώρα δεν ξέρω.
    Παντός είναι εύκολο και στα ελληνικά .

Μοιραστείτε

Φόρτωση...