Τρενάκι

Συζήτηση με θέμα Τρενάκι, που ξεκίνησε από MyriamK, στο Forum 'Φροντίδα, Εκπαίδευση Παπαγάλων' του PetBirds, 13 Σεπ 2008.

1. MyriamK

MyriamK PB New Member PBCP Contributor

Μια έξυπνη ιδέα για εξημερωμένα πουλιά

2. gianhnsthess

gianhnsthess PB New Member

Τέλειο. Πολύ θα ήθελα να έχω τόσα παπαγαλάκια.

3. MyriamK

MyriamK PB New Member PBCP Contributor

Γιάννη, εγώ θα ήθελα να έχω τόσα/λιγότερα και να είναι το ίδιο ήμερα που να απολαμβάνουν την βόλτα με το τρενάκι!:D:p

4. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Τέτοιες ιδέες μου βάζετε και με βλέπω να ψάχνω για τρενάκια.:eek:

5. zxvt

zxvt PB New Member

Το παιδάκι το παράκανε λίγο. Μια φορά το "άδειασε" το τραίνο. Την άλλη το σήκωσε ψηλά και πέσαν όλα (σχεδόν) κάτω... εκεί όμως που μούδιασα ήταν όταν τα μάζευε για να τα βάλει πάνω στο τραίνο "τώρα θα τα πατήσει... μετά θα τα πατήσει...":eek:
    Ok μπορώ να πω ότι γέλασα λίγο. Περισσότερο για τις αστείες φάτσες των Budgies που πηγαίναν... εκδρομή!
    Δε ξέρω αν το προσέξατε αλλά το κίτρινο παπαγαλάκι δεν έπεσαι μόνο του κάτω... Ένας ασπρουλιάρης τύπος με περισσό θράσος το "πέταξε" κάτω!:D
    (Είναι απίστευτα αυτά τα πουλιά!)

6. Elias_184

Elias_184 PB New Member

παντος ο μικρος το σφουγκαρισε το σπιτι μου φενετε θα τον φοναξω να σφουγκαρισει και το δικο μου:D

7. Yasmin

Yasmin PB Member

Καλά ΟΛΑ τα λεφτά! Δεν το συζητώ..Ναι το μικρό μπορεί να το παράκανε κάποιες φάσεις, αλλά ok.. Είχα κάποια περίοδο ακόμη περισσότερα, και κρίμα που δεν είχα αυτο το βιντεάκι να με εμπνεύσει..:(

8. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Τι ωραίο βιντεάκι! Και τι γλυκές φατσούλες που είχαν όλα τους :p:D

9. redbird

redbird PB New Member

Τέλειο το βίντεο.Μακάρι να ήταν και τα δικά μου τόσο ήμερα.(Όταν ζούσαν)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...