Τραγουδιστής στην στέγη

Συζήτηση με θέμα Τραγουδιστής στην στέγη, που ξεκίνησε από τουιτι, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 9 Αυγ 2009.

1. τουιτι

τουιτι PB New Member

2. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

Που τα ανακάλυψες βρε θηρίο.Πρέπει νάναι δυό χρόνια που τάχα ανεβάσει
    κάνοντας κάποιες δοκιμές στον υπολογιστή και σε κάποια μικροπρογράμματα
    επεξεργασίας βίντεο.

3. StaVr0sSs

StaVr0sSs PB New Member

Εμενα γιατι δεν μου εμφανιζει τπτ... :S

4. Ryu

Ryu PB New Member

δεν εισαι ο μονος που δεν του εμφανιζεται :confused:

5. jk21

jk21 PB Member Article Writer

:Dκατι παιζεται μου φαινεται με το λινκ και εμφανιζει την προσωπικη σελιδα του καθενος στο youtube εφοσον εχει (σε καθεναν διαφορετικο δηλαδη) ή τιποτα σε οποιον δεν εχει ανεβασει καποια βιντεακια.την ιδια εκπληξη με τον κ μακη ειχα και γω νωριτερα οταν το πρωτοδα:D την παλια μου κλουβα κλπ...

6. τουιτι

τουιτι PB New Member

Μακη, δεν καταλαβαινω τι μου λες. μπορεις να μου εξηγησεις?

7. mgerom

To λίνκ που έβαλες εμφανίζει στο κάθε έναν απο εμάς τον λογαριασμό του
    στο YOU-TUBE. Ετσι εγώ βλέπω ανοίγοντάς το, τα δικά μου βίντεο,αυτά που έχω ανεβάσει εγώ
    εδώ και δυό χρόνια. Νόμιζα οτι κι' εσύ βλέπεις το ίδιο, γι' αυτό σου γράφω...

8. τουιτι

τουιτι PB New Member

Μακη δεν γνωριζω πολλα απο pc δεν μπορω να σου εξηγησω τι εκανα.το θεμα ειναι το βιντεο που ανεβασα το βλεπετε?

9. τουιτι

τουιτι PB New Member

.
    Μακη εκανα λαθος. αυτο ειναι το σωστο.κι εγω που νομιζα οτι μου ελεγες πως εκλεψα το βιντεο σου.συγνωμη

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 25 Αυγ 2016
  10. τουιτι

τουιτι PB New Member

συγνωμη λαθος λινκ Νικος

11. jk21

ωραιος ο δικο σου .βγηκε μια βολτα να ξεσκασει και ειπε να το ριξει στο τραγουδι:D

12. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

To πρωτο λινκ ειναι το σωστο που εβαλες.Το δευτερο μας βγαζει παλι τα βιντεο μας:Big Grin:

Ωραιο το καναρινακι σου και με πολυ ωραιο κελαϊδιμα.Να σου ζησει.

13. τουιτι

τουιτι PB New Member

ειναι ομονος που αφηνω να βγαινει.Ειναι ο πατερ φαμιλιας.περνα απο ολα τα κλουβια επιθεωρει και ξαναμπαινει Δημητρη.

ευχαριστω Φωτη

14. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Ωραιος ο Τουίτη Νικόλα! Μοιαζει να κανει φωνητικά στην μουσικη που ακουγεται απο πίσω :)

Να σου πω την αλήθεια, στην αρχη τρομαξα λιγο... Κατι ο τίτλος κατι οι πρώτες σκηνές, νομισα πως τραγουγουσε σε εξωτερικο χωρο...( σε βεράντα) Μεχρι να δω οτι ηταν σε εσωτερικο χωρο καρδιοχτύπησα!:) Να τον χαιρεσαι!

15. jk21

μα δεν ειναι βεραντα;

ενα πραγμα που θελω πολυ αλλα δεν προσπαθησα ποτε να τα καταφερω (ισως γιατι φοβαμαι να τα παιρνω για ταισμα αν δεν υπαρξει αναγκη απο τους γονεις) ειναι να εχω ενα πουλακι εξημερωμενο:)

να τον χαιρεσαι και να ναι παντα καλα και ακμαιος σαν και τον δικο μου 9χρονο παππου

16. τουιτι

τουιτι PB New Member

Δημητρη να σου ζησει αλλα 9.ειναι μεσα σε μαγαζι.να ξερεις οτι μαθαινουν πολυ αργα και χρειαζεται υπομονη.Πολλες φορες μαλιστα ενω ξερουν τι τους ζητας κανουν το δικο τους.Πρεπει να επιμενεις ξανα και ξανα.παντως εγω τα καταφερα και με αυτον και με ενα σκαθακι αγριο που μου εφερε ενες φιλος

ευχαριστω Τζωρτζινα,εγω δεν τρομαζω πια.Τον αφηνω ελευθερο στο μαγαζι και μαλιστα λογω καλοκαιριου με ανοιχτη πορτα ΥΓ..εχει αδυναμια στον Βοσκοπουλο

17. jk21

...αδερφια μου αλητες πουλια;):D

18. mgerom

Tώρα τον βλέπω κι' εγώ κανονικά.Ωραίος είναι, να τον χαίρεσε.

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 25 Αυγ 2016

Μοιραστείτε

Φόρτωση...