Το τελος του Μητσου πρεπει να ηταν τραγικο

Συζήτηση με θέμα Το τελος του Μητσου πρεπει να ηταν τραγικο, που ξεκίνησε από xrisss, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 5 Οκτ 2008.

1. xrisss

xrisss PB New Member

Σήμερα το πρωί ο πατέρας μου βρήκε μες τα αίματα το cokatiel μου τον Μήτσο τον οποίο τον είχαμε εδώ και 7 χρόνια.
    Τα ξημερώματα πρέπει να το επιτέθηκε ένα κουνάβι. Δεν πείραξε κανένα από τα 10 καναρίνια μου που όλα τα έχω στον ίδιο χώρο μόνο τον παπαγάλο μου. Αίματα είχε και όλη η σκάλα. Εγώ δεν τον είδα πως τον είχε κάνει δεν μπόρεσα.
    Αλλά τρία άτομα κλαίμε από το πρωί σαν παιδιά.
    Νιώθω οτι έχασα άνθρωπο δύσκολα θα το ξεπεράσω.
    Θέλω να του πω οτι ήταν ο καλύτερος μου φίλος γιατί του τα έλεγα όλα και οτι θα τον αγαπάω και θα τον θυμάμαι πάντα.

2. xrisss

xrisss PB New Member

Αυτός ήταν ο Μήτσος.

Συνημμένα Αρχεία:

3. StaVr0sSs

StaVr0sSs PB New Member

Χριστινα λυπαμαι πολυ για τον παπαγαλο σου...

4. anastasios

anastasios PB New Member

Λυπαμαι πολυ για τον ομορφουλη,εχω ζησει και εγω τετοιες απωλειες αλλα με παπαγαλομ πρεπει να ειναι χειροτερα γιατι εχεις επαφη.

5. 8520

8520 PB New Member

λυπάμαι για τον παπαγάλο σου.

6. teo2

teo2 PB New Member

Κρίμα το κακομοιρό RIP

7. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Χριστινάκι λυπάμαι πολύ :(

8. Yasmin

Yasmin PB Member

Το καημένο μου..:(
    Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου..

9. TeriAthens

TeriAthens PB New Member

Λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σου, είναι πολύ κρίμα να έχει τέτοιο τέλος αυτό το γλυκό πλάσμα...

10. kimi

kimi PB New Member

Ax με στεναχωρεσες βραδιατικα. Βρηκε φρικτο θανατο. :(

11. diamantenia

diamantenia PB New Member

Πωπω κ εγώ στεναχωρήθηκα.
    Δεν μπορώ να βλέπω τέτοια thread να ανοίγουν,μακάρι να μην χρειαζόταν ποτέ να ποστάρει κάποιος κάτι τέτοιο εδώ,να μην έχανε κανείς τα πουλάκια του με τέτοιο τρόπο. Κάτι τέτοια μου θυμίζουν κάτι καναρινάκια π ΄χω χάσει κατά καιρούς από επιθέσεις αρπακτικών. Η πίκρα μεγάλη,μέχρι κ στον ύπνο μου τα ΄βλεπα μερικά.
    Κρίμα για τον παπαγάλο σου,το μόνο π μπορώ να σου πω είναι να είσαι καλά να τον θυμάσαι..

12. PETM2387

PETM2387 PB New Member

:(

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου ...

13. Sissy

Sissy PB Senior Member

Λυπαμαι πολυ Χριστινα!:(

14. Dinita

Dinita PB New Member

Λυπάμαι για την απώλειά σου, Χριστίνα. Εχω χάσει κι εγώ καναρίνι από επίθεση αρπακτικού και ήταν πολύ δυσάρεστο. Κουράγιο.

15. Kostas21

Kostas21 PB Member

Λυπαμαι πολυ για την απωλεια σου.:(

16. Smokie

Smokie PB Member

Λυπάμαι πολύ Χριστίνα

17. Katerina

Katerina PB Member

Χριστινα πολυ κριμα για τοπουλακι,αν ηταν οντως κουναβι θα ξαναρθει σημερα η αυριο για τα υπολοιπα,παρε τα μετρα σου!:mad:

Μοιραστείτε

Φόρτωση...