Παρουσίαση Το πορτοκαλί καναρίνι που μου χάρισε ο Άγγελος

Συζήτηση με θέμα Το πορτοκαλί καναρίνι που μου χάρισε ο Άγγελος, που ξεκίνησε από EiriniKt, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 31 Ιουλ 2014.

1. EiriniKt

EiriniKt PB Member

Προσφατα απεκτησα λοιπον, χαρη στον φιλο Αγγελο, αυτο το πανεμορφο αρσενικο καναρινι.Περα απ το οτι λατρευω το χρωμα του (τα πορτοκαλι καναρινια ειναι η αδυναμια μου :p), το συγκεκριμενο καναρινι εχει και υπεροχη φωνη , πραγματικα μιλαμε για τρομερο τραγουδιστη! :p
    Το καναρινακι αν και τρομαξε αρκετα κατα τη μεταφορα του μεχρι το σπιτι μου, προσαρμοστηκε το ιδιο κιολας βραδυ κι απο τοτε δεν εχει σταματησει να κελαηδαει!
    Ευχαριστω και παλι τον Αγγελο που μου τον χαρισε :D

Συνημμένα Αρχεία:

2. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Πολύ όμορφο είναι, φτου φτου να σου ζήσει!
    Είχαμε πει πως κάνουν την μεταφορά των πουλιών. Αν το είχες σκεπάσει δεν θα τρόμαζε :)

3. Ελευθερια Ρ

Ελευθερια Ρ PB New Member

Μια λεξη αρκει για να το περιγραψει: Πανεμορφο!

4. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Να το χαιρεσαι και να το προσεχεις παντα με τοσο μερακι οσο ειχες την πρωτη ημερα που το πηρες! ;)

5. alicedros

alicedros PB Supporter

Ααααχχχ όμορφος! Να το χαίρεσαι καλέεεε! :D :D :D

6. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Ποιος είναι ο Άγγελος;

7. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 22 Ιουλ 2016
  8. EiriniKt

EiriniKt PB Member

Σας ευχαριστω πολυ ολους! :)
    Και Μαρια, το κλουβι το ειχε σε σακο ανοιχτο απο πανω το παιδι που μου το εδωσε και μετα το βαλαμε σε σακουλα ανοιχτη απο πανω φυσικα για να το παω ετσι σπίτι, πηγα με συγκοινωνια οποτε δυσκολα μπορουσα να κανω κατι αλλο :/ Ευτυχως δεν μου επαθε τιποτα στη διαδρομη, με το που κατεβηκα απ το λεωφορειο και εβγαλα το κλουβι απ τη σακουλα αρχισε να κελαηδα :p

9. geo_ilion

geo_ilion PB New Member

να το χαιρεσαι το μικρουλι σου ειναι πολυ ομορφο μπραβο και στον αγγελο για την πραξη του

10. giannis.kirp.

giannis.kirp. PB Member

Να το χαίρεσαι!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...