Παρουσίαση Το νεο μου lovebird

Συζήτηση με θέμα Το νεο μου lovebird, που ξεκίνησε από CockatieLOwneR, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 17 Ιουλ 2009.

1. CockatieLOwneR

CockatieLOwneR PB New Member

Καλησπερα σε ολους/ες,την προηγουμενη βδομαδα αγορασα ενα black-masked Lovebird(ακολουθει και φοτο) αλλα δν ξερω πως να το ονομασω; ,θελω αν μπορειτε να με βοηθησετε να του βρω ενα ονοματακι:p,και κτ αλλο γινεται να μεινει μονο του η υποχρεοτικα τα Lovebird ζουνε με το ταιρι τους???Ευχαριστω

Φιλικα Πανος

2. CockatieLOwneR

Ουπς ξεχασα τι φωτο :D..

Συνημμένα Αρχεία:

3. pommerouge

pommerouge PB New Member

να σου ζησει ειναι πολυ ομορφο,δεν ειναι απαραιτητο να εχει ταιρι αρκει να του προσφερεις εσυ συντροφια σε αυτην την περιπτωση

4. fragos

fragos PB Member

πολυ ομορφο να σου ζησει!

5. ΘΕΜΗΣ

ΘΕΜΗΣ PB New Member

η συμβουλη μου ειναι αν παρεις ποτε δευτερο μετα τον σεπτεμβριο... γιατι τον αυγουστο θα μπει και σε πτερορια,., αλλα εκτος απο αυτου καλυτερα να μαθει πρωτα εσενα και τον χορο του καλα ...

6. CockatieLOwneR

Θ ατο εχω υποψη μ σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια

7. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Pico!

Να το χαίρεσαι. :)

8. ΘΕΜΗΣ

ΘΕΜΗΣ PB New Member

εγω εχω μανια να βγαζω ελληνικα ονοματα στα πτηνα μου... το ενα το λεω μιτσο... και το αλλο πιτσα,.../. ας πυμε αν ηταν θυλικο επειδη το πηρες ιουλιο μπορεις να το βγαλεις ιουλια...

9. anatoly

anatoly PB Member

Να σου ζησει, ειναι ομορφο!:)
    Στα ονομα δεν μπορω να σε βοηθησω, δεν ειμαι καλη σε αυτα...:p

10. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Να σου ζησει! Ριξε μια ματιά στο εορτολόγιο και θα βρεις παρα πολλά ονοματα!

11. CockatieLOwneR

Σας ευχαριστω πολυ !
    θα κοιταξω τζινα ευχαριστω :p3

12. mariah

mariah PB Member

Να το χαιρεσαι ειναι γλυκα!Τα ιδια εχουμε!Αν θελεις να δεθεις μαζι του καλο ειναι να μην του παρεις αλλο προς το παρον.Δε θα καταφερεις να το εξημερωσεις.Θα δεθει με το αλλο.Τα δικα μου να φανταστεις που τα εχω 9 μηνες δεν τα εχω καταφερει και ας ασχολουμαι μαζι τους.Να του βαζεις πολλα παιχνιδακια για να ασχολειται.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...