Πρόσφατα

Το νέο μου φιλαράκι

Thread starter #1
Ιδού το νέο μέλος της οικογενείας μου! Πείτε όλοι γειααα!

(λεπτομέρειες για την αγορά του λίγο αργότερα)

Συνημμένα

Φοίβος

PB Senior Member
Συγχαρητηρια! :D Να σου ζησει και να τον προσεχεις!

Ειναι πανεμορφος!:D προφανως ταιζεται με φορμουλα ακομη σωστα? Ελπιζω να σου δειξανε πως να το κανεις! ;) Κλουβι αγορασες? Αν δεν εχει ξεκινησει να τρωει ακομη μονος του ειναι καλο να αρχισεις κατευθειαν με πελετς ετσι δεν θα εχει κανενα προβλημα να τα μαθει αργοτερα. Ειναι πληρης διατροφη!

χαχαχαχαχαχα ειναι ενας απο αυτους που εχω στη πρωτη φοτο με τα μωρα???χαχαχα

μανο να σου ζησει!πηρες φορμουλα να το ταιζεις?βαλε λεπτομερειες και σκεψου αυτο που σου ειπε ο ανεστης ,αργοτερα οταν θα αρχιζει να τρωει ξεκινα τον με πελλετς!οχι σπορια,αμα θες βεβαια γιατι η διαφορα στην τιμη ειναι μεγαλη!
παντως για απογαλακτισμό δεν κανουν ολα τα πελλετς αμα θες πληροφοριες πες μου.

Φοίβος

PB Senior Member
χαχαχαχαχαχα ειναι ενας απο αυτους που εχω στη πρωτη φοτο με τα μωρα???χαχαχα

μανο να σου ζησει!πηρες φορμουλα να το ταιζεις?βαλε λεπτομερειες και σκεψου αυτο που σου ειπε ο ανεστης ,αργοτερα οταν θα αρχιζει να τρωει ξεκινα τον με πελλετς!οχι σπορια,αμα θες βεβαια γιατι η διαφορα στην τιμη ειναι μεγαλη!
παντως για απογαλακτισμό δεν κανουν ολα τα πελλετς αμα θες πληροφοριες πες μου.

και η ποιοτητα στην διατροφη επισης! τα πελετς ειναι μακραν καλυτερα. :D

Mano! Na sou zisei o RingNeckoulis sou! :D... Poli Omorfos einai! Na ton prosexeis! Arxize na ton mathenis apo protes meres! Perimenoume polles photo kai youtube! Pos ton/tin lene? Po-po-po! Na sou zisei kai pali! )

Georgina

Honored Member
PBCP Contributor
Μάνο είναι τόσο γλυκό που θέλεις να το πάρεις αγγαλιά και να μην το ξαναφισεις. Εχει τόσο αθώο βλέμμα! Να σου ζήσει με υγέια και πολλές αγάπες!

Top Bottom